Reklama

Żmijowisko

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 168
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Żmijowisko": Kim jest 23-letnia Hanna Koczewska?

Rola u boku doświadczonych aktorów to dla niej spełnienie marzeń.  - Obsada była wspaniała, to sami profesjonaliści, co ułatwiło mi pracę. Traktowali mnie na równi, więc nie odczuwałam tego, że mam mniejsze doświadczenie - wspominała pracę na planie. 

Reklama

Równie dobrze wypowiada się o pracy z Łukaszem Palkowskim, reżyserem "Żmijowiska". - Łukasz wie dokładnie czego chce. Obdarzył mnie ogromnym zaufaniem, za co jestem mu wdzięczna. 

Mieliśmy próby zanim weszliśmy na plan, co pomogło mi stworzyć postać. Dlatego na planie już każdy wiedział, co ma robić.  

Młodziutka aktorka już od pierwszych sekund przyciąga wzrok widza. Niech Was jednak nie zwiedzie delikatna uroda i niewinne spojrzenie, Hanna Koczewska nie boi się wyzwań i potrafi pokazać pazurki. Na swoim instagramowym profilu chętnie dodaje zdjęcia z różnych sesji, na których chętnie odsłania swoje ciało. 

Niedawno pojawiła się nago na okładce polskiego wydania "Playboya". W środku nie brakuje odważnych i klimatycznych zdjęć. - Mam swoją mroczną stronę, jak i tą delikatną i romantyczną - przyznała w rozmowie z magazynem.

Nie ma wątpliwości, że "Żmijowisko" otworzy jej drzwi do kariery aktorskiej. - Jako modelka pracuję już od 9 lat, jednak mam wrażenie, że przed kamerą czuję większą swobodę niż przed aparatem - mówiła nam podczas wywiadu. Doświadczenie w modelingu pomaga jej również w aktorskich wyzwaniach. - Jako modelka muszę mieć ogromną świadomość ciała i to się bardzo przydaje też na planie.

Hanna Koczewska nie ukrywa, że teraz chce iść bardziej w kierunku aktorstwa i skupia się na rozwoju swojego warsztatu. Zastanawia się nad lekcjami aktorstwa w Londynie lub Stanach. Odległość jej nie odstrasza, ponieważ podróże ma we krwi. Już jako nastolatka dużo podróżowała po świecie. 

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje