Złoty chłopak
Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 299
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Złoty chłopak": Ferit liczy, że pogodzi się z Seyran

Serial "Złoty chłopak", pochodzący z Turcji, zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej 28 sierpnia 2023 roku. Produkcja szybko zdobyła serca polskich widzów dzięki dynamicznej fabule, która z każdym odcinkiem przynosi niespodziewane zwroty akcji. Widzowie z niecierpliwością oczekują na dalsze losy bohaterów. Oto szczegółowe streszczenia dwóch kolejnych odcinków, numer 169 i 170, które rzucają nowe światło na rozwijające się wydarzenia.

Serial "Złoty chłopak" przedstawia losy Ferita, młodego i atrakcyjnego mężczyzny, który żyje pełnią życia, skupiając się głównie na rozrywkach i przyjemnościach. Jego lekkomyślność sprawia, że otoczenie nie bierze go na poważnie. Halis, dziadek Ferita, głęboko zaniepokojony postawą wnuka, postanawia wprowadzić w jego życie zmiany. Ambitnie dąży do tego, by z Ferita, dotychczas żyjącego beztrosko, wykształcić mężczyznę o solidnych wartościach i odpowiedzialnym podejściu do życia.

"Złoty chłopak" odc. 169 - streszczenie odcinka

Suna skutecznie odciąga uwagę swojego ojca, co daje Feritowi i Abidinowi szansę na uwolnienie Seyran. Tymczasem Kaya bardzo ciężko przeżywa zaginięcie swojej żony. W nadziei na pojednanie Ferit decyduje się spędzić noc poza domem. W międzyczasie Latif, starając się wesprzeć młodego mężczyznę, decyduje się na podstęp wobec pana Halisa.

Reklama

"Złoty chłopak" odc. 170 - streszczenie odcinka

Sehmuz zwraca się z prośbą do Kazima o zorganizowanie spotkania. Seyran, chcąc spełnić życzenie swojego ojca, zgadza się na udział w telewizyjnym wywiadzie. W przedsiębiorstwie Korhanów zaplanowano ważne wydarzenie, które zgromadzi licznych pracowników. Tymczasem Ferit udaje się do studia telewizyjnego, gdzie ma wystąpić Seyran. Kaya, próbując uspokoić zrozpaczoną Sunę, stara się złagodzić napięcie.

"Złoty chłopak" odc. 169-170. Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Złoty chłopak" jest nadawany na kanale TVP 1 od poniedziałku do piątku o 14:00. Premiera nowych odcinków odbędzie się następująco:

  • Odcinek 169 "Złotego chłopaka" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 29 kwietnia.
  • Odcinek 170 "Złotego chłopaka" ukaże się we wtorek, 30 kwietnia.

Dodatkowo wszystkie dotychczasowe odcinki są dostępne na platformie streamingowej TVP VOD.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: serial | TVP | Tureckie seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy