Złoty chłopak
Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 302
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Złoty chłopak": Asuman i Fuat adoptują dziecko. Matka Pelin chce, aby jej córka poślubiła Ferita

“Złoty chłopak” to turecki serial opowiadający o młodym Fericie. Jego historia i intrygi z nią związane skradły serce Polaków. Co przyniosą kolejne epizody? Zamieszanie między Fautem i Asuman wciąż trwa, a znajomi próbują temu zaradzić. Ferit natomiast musi się zmierzyć z tym, jak matka Pelin utrudnia mu życie. Ale to nie wszystko. Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 74-78 serialu "Złoty chłopak"?

"Złoty chłopak" to historia Ferita. Młody, przystojny mężczyzna ma wygodne podejście do życia. Korzysta z niego w pełni i niczym się nie przejmuje, przez co dla innych jest nieodpowiedzialny. Tak samo odbiera go jego dziadek, Halis. Postanawia on okiełznać wnuka i położyć kres jego swobodzie. Czy mu się to uda? Przekonamy się w kolejnych odcinkach "Złotego chłopaka".

“Złoty chłopak” odc. 74. Streszczenie: Defne ma kłopoty, grozi jej rozprawa sądowa

Defne decyduje się odwiedzić Gulgun. Okazuje się, że kobiecie grozi rozprawa sądowa za to, że Seyran zerwała umowę. Ferit i Seyran zbierają najbliższych przyjaciół i wspólnie wyjeżdżają na kilka dni w góry. Wciąż nie odpuszczają, a więc ich celem jest rozwiązanie problemów między Fuatem i Asuman. Wszyscy świetnie się bawią. Ferit ma nadzieję, że uda mu się zdobyć serce Seyran. Sefika wyraża oburzenie wobec wysokości zarobków służby. Według niej powinni zarabiać o wiele więcej. Przez to Latif ma kłopoty.

Reklama

“Złoty chłopak” odc. 75. Streszczenie: Ferit ma pretensje do Seyran

Fuat i Asuman podejmują decyzję. Ogłaszają ją znajomym, a ci gratulują im. Wskazują jednak, że z reakcją starszych osób w rodzinie może być różnie, więc powinni się na to nastawić. Seyran zwierza się Sunie, a ich rozmowę przypadkiem podsłuchuje Ferit. Mężczyzna jest załamany tym, co usłyszał. Ma pretensje do Seyran, dlatego że nie potrafi mu zaufać. Po raz pierwszy pada słowo "rozwód". Matka Pelin uda się do firmy. Chce porozmawiać z Halisem.

“Złoty chłopak” odc. 76. Streszczenie: Asuman i Fuat chcą zaadoptować dziecko

Pelin zdradza Feritowi to, co zrobiła jej matka. Kobieta postanowiła doprowadzić związek jego i jego małżonki do rozwodu. Wtedy, Ferit miałby poślubić Pelin. Seyran chce się oddać mężowi i z wielkim entuzjazmem przygotowuje się na ten moment. Ferit jednak przez rozmowę z Pelin nie ma na nic ochoty, jest przygnębiony. Asuman i Fuat decydują się na adopcję dziecka i ogłaszają to wszystkim.

“Złoty chłopak” odc. 77. Streszczenie: Matka Pelin chce wydać dziewczynę za Ferita

Matka Pelin nie odpuszcza. Mówi dziewczynie, że zrobi wszystko, aby wydać ją za Ferita. Ta boi się, że Ferit znienawidzi ją za to, jak się zachowuje jej matka. Ferit i Seyran kłócą się. Z głowy mężczyzny nie może wyjść myśl o tym, co powiedziała mu Zerrin. Kazim jest chory, jednak to nie powstrzymuje go przed pojechaniem do pracy. Sekretarka tłumaczy mu, jak korzysta się z wewnętrznych połączeń. Gulgun zostaje odwiedzona przez Zerrin. Dostaje ostrzeżenie o tym, co zamierza zrobić.

“Złoty chłopak” odc. 78. Streszczenie: Ferit jest wściekły na Pelin

Suna chce, aby jej siostra pogodziła się z Feritem. Uważa, że mężczyzna zasługuje na drugą szansę. Gdy Ferit dowiaduje się o tym, co robi matka Pelin, postanawia odwiedzić dziewczynę. Jest wściekły o to, co robi jej matka. Seyran uwodzi Ferita w wiadomościach. Ten ma nadzieję, że w końcu zrobi to, o czym marzył od dawna. Seyran jednak słyszy, o czym Ferit rozmawia z matką. Decyduje się odejść.

“Złoty chłopak” odcinki 74-78. Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Złoty chłopak" możemy oglądać codziennie od poniedziałku do piątku na antenie TVP1. Odcinki emitowane są zawsze o godzinie 14:00. Epizody od 74 do 78 zobaczymy w następujące dni:

  • Odcinek 74 - poniedziałek 11 grudnia o godzinie 14:00 na TVP1;
  • Odcinek 75 - wtorek 12 grudnia o godzinie 14:00 na TVP1;
  • Odcinek 76 - środa 13 grudnia o godzinie 14:00 na TVP1;
  • Odcinek 77 - czwartek 14 grudnia o godzinie 14:00 na TVP1;
  • Odcinek 78 - piątek 15 grudnia o godzinie 14:00 na TVP1.

Wszystkie odcinki "Złotego chłopaka" można obejrzeć na platformie TVP VOD. Po więcej informacji i newsów na temat seriali i kulis ich powstawania zapraszamy na naszego Facebooka oraz Instagrama Świat Seriali.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Tureckie seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy