Reklama

Złotopolscy

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 697
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Złotopolscy": Złe wybory i nieudane małżeństwa gwiazd

Ich małżeństwa, z pozoru udane, kończyły się tak szybko, jak zaczęły. Wielkie uczucie zgasło, a pozostał niesmak i złe wspomnienia. Te gwiazdy nie miały zbyt dużo szczęścia w miłości. Zobacz, ile trwało najkrótsze małżeństwo i kto był rekordzistą!

Anna Przybylska i Dominik Zygra

Dominik Zygra, tenisista i biznesmen, to drugi poważny partner Przybylskiej, z którym poznała się krótko po rozstaniu z poprzednim chłopakiem, Jackiem.

Reklama

Oboje byli w sobie szaleńczo zakochani i to podobno 22-letnia wtedy Ania zaproponowała ślub i wspólne życie.  W czerwcu 2000 roku młodzi wypowiedzieli przysięgę małżeńską. Początkowo para mieszkała w domu rodzinnym Przybylskiej, a po paru miesiącach, w lutym 2001 roku,  wprowadzili się do wspólnego mieszkania. Niestety, już w maju aktorka wróciła do rodziców i zażądała rozwodu.

Zygra podobno zaczął ograniczać Annę i zabraniał jej robić karierę, która była dla niej ważna. Rozwód trwał aż półtora roku. Powodem przedłużania się sprawy był podział majątku. Poza tym tenisista zażądał rozwodu z orzeczeniem o winie Ani, bo już kilka miesięcy po rozstaniu z Zygrą aktorka zaczęła spotykać się z Jarosławem Bieniukiem.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje