Reklama

Złotopolscy

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 662
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Turecki interes Przybylskiej

Pobyt w Turcji był dla, znanej z roli policjantki Marylki, Anny Przybylskiej inspiracją. Czy teraz zajmie się prowadzeniem tureckiej restauracji?

Dla Jarosława Bieniuka dwa lata gry w tureckim klubie piłki nożnej z punktu widzenia sportowego do owocnych, nie należały. Piłkarz miał, podobno, kłopoty z wyegzekwowaniem pieniędzy, a jego klub spadł do niższej ligi... Jednak Ania Przybylska, która wraz z dziećmi podążyła za ukochanym, czas spędzony w Antalii, turystycznym kurorcie, może uznać za udany. To, co aktorka podpatrzyła, jadając w tamtejszych restauracjach, chce dziś przenieść na grunt polski. Przekonała nawet do tego Jarka.

Reklama

"Myślimy o tym, żeby przywieźć z Turcji kilku dobrych kucharzy i otworzyć w Trójmieście dobrą restaurację" - mówi piłkarz, teraz zawodnik łódzkiego Widzewa.

Anna Przybylska z aktorstwem żegnać się nie ma zamiaru. Ale na lokal i menu będzie miała z pewnością oko. Zna się na tym jak mało kto.

"W Turcji jest bardzo dobre jedzenie, zwłaszcza świeże, dojrzewające w śródziemnomorskim klimacie owoce i pyszne ryby. Turcy są też mistrzami w robieniu jogurtów. Nie jadam za to baraniny, ma dziwny zapach" - mówi.

Imperium TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje