Złotopolscy
Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 901
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tak dziś wygląda grób Anny Przybylskiej. Aktorka zmarła 7 lat temu

​Partner zmarłej przed siedmiu lat Anny Przybylskiej, Jarosław Bieniuk, w Uroczystość Wszystkich Świętych odwiedził cmentarz, gdzie pochowana jest aktorka. Były piłkarz pokazał na swoim instastory, jak obecnie wygląda grób jego ukochanej i matki trojga jego dzieci. Anna Przybylska odeszła w wieku 36 lat. Spoczywa w grobie swojego ojca w Gdyni.

Mija 7 lat od śmierci Anny Przybylskiej

Anna Przybylska była jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Publiczność zapamiętała ją dzięki rolom produkcjach takich jak: "Złotopolscy", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Daleko od noszy", "Złoty środek"czy "Bilet na Księżyc".

W życiu prywatnym związana była z Jarosławem Bieniukiem, z którym doczekała się trojga dzieci: córki Oliwii oraz synów Szymona i Jana. Aktorka, która odeszła dokładnie 7 lat temu, mając zaledwie 36 lat, spoczęła w grobie swojego ojca w Gdyni.

Przedwczesna śmierć Anny Przybylskiej przed laty wstrząsnęła całą Polską. Lubiana aktorka, która walczyła z rakiem trzustki, zmarła 5 października 2014 roku w wieku zaledwie 35 lat. Choć nie ma jej wśród nas od ponad siedmiu lat, pamięć o Przybylskiej wciąż jest żywa.

Reklama

Jarosław Bieniuk na grobie Anny Przybylskiej

Anna Przybylska spoczęła na cmentarzu przy Parafii św. Michała Archanioła w Gdyni. Została pochowana w grobowcu swojego taty Bogdana, który także zmarł wskutek choroby nowotworowej.

Miejsce pochówku gwiazdy i jej ojca odwiedził ostatnio Jarosław Bieniuk. Wieloletni partner nieodżałowanej aktorki pokazał, jak obecnie wygląda rodzinny grób Przybylskich. W dniu Wszystkich Świętych dosłownie tonął w zniczach od najbliższych i fanów.

Autor: Maria Staroń


RMF
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy