Reklama

Złotopolscy

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 609
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Powrót Marity

Po półtorarocznej przerwie na plan telenoweli "Złotopolscy" wróciła 49-letnia Grażyna Strachota, odtwórczyni roli Marity Collin-Urbańskiej-Dunin

Przypomnijmy, że gdy Grażyna Strachota dostała rolę Heleny Dobrzańskiej, żony Krzysztofa (Krzysztof Jasiński) i matki Marka (Filip Bobek) w "BrzydUli", scenarzysta "Złotopolskich" Jan Purzycki wysłał Maritę za granicę.

Reklama

Wkrótce kobieta mówiąca z charakterystycznym amerykańskim akcentem znów pojawi się w Złotopolicach. Wiąże się to z zakończeniem zdjęć do "BrzydUli".

Po powrocie do Polski Marita swoje pierwsze kroki skieruje do kawiarni Marty Gabriel (Ewa Ziętek). Właścicielka lokalu nie ucieszy się na jej widok, tym bardziej że nic nie wiedziała o powrocie rywalki do Polski. Będzie miała o to pretensje do Wieśka (Paweł Wawrzecki). Do tego jeszcze panie poróżni osoba zabójczo przystojnego amerykańskiego generała Jamesa Moona (Grzegorz Przybył). Szykuje się ostra walka…

Dodajmy jeszcze, że w kawiarni Marita pozna Zosię (Milena Suszyńska) i będzie ją wypytywać o rodziny Gabrielów i Złotopolskich. Na jaw wyjdzie, że planuje wspólne interesy z Jerzym Kowalskim (Leszek Teleszyński). Razem chcą otworzyć sieć kafejek internetowych.

Strachota jest prywatnie żoną znanego komentatora sportowego Dariusza Szpakowskiego.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje