Reklama

Złotopolscy

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 695
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Paweł Wawrzecki o opiece nad córką

​Paweł Wawrzecki, czyli niezapomniany Wiesiek Gabriel ze "Złotopolskich", w niemal każdym wywiadzie podkreśla, że najważniejszą kobietą w jego życiu jest córka. Niezależnie od sytuacji aktor zawsze stawia ją na pierwszym miejscu.

Prywatnie związany był z aktorką Barbarą Winiarską. Para przez wiele lat wychowywała wspólnie córkę, Anię. Dziewczyna urodziła się z porażeniem mózgowym. Kiedy przyszła na świat, lekarze ostrzegli jej rodziców, że czeka ich ciężka walka o każdy dzień jej życia.

Reklama

"Było trudno, bardzo trudno, ale wtedy nie zdawałem sobie sprawy, że ten problem nigdy nie zniknie. Wierzyłem, że córkę da się wyleczyć" - wspominał Paweł Wawrzecki. Razem z żoną zapewniali córce najlepszą opiekę.

Niestety, z czasem między małżonkami zaczęło się psuć. Wawrzecki grał w kilku produkcjach jednocześnie i był prawie nieobecny w domu. Dla aktorskiej pary najważniejsze było szczęście córki. Pod koniec lat 90. Wawrzecki nawiązał romans z Agnieszką Kotulanką. Barbara Winiarska wiedziała, że jej mąż spotyka się z inną kobietą. On sam potwierdził to w wywiadzie. Kotulanka przez kilka lat godziła się być "tą trzecią". Wiedziała, że jej partner nie zostawi żony i córki, bo wprost jej o tym powiedział.

***Zobacz także***

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje