Reklama

Klaudia Halejcio pochwaliła się zdjęciami z córeczką! Nel ma już dwa miesiące

Aktorka niedawno została mamą i nie ukrywa, że macierzyństwo przynosi jej ogromną radość. Na swoim koncie instagramowym opublikowała właśnie urocze zdjęcia, na których pozuje z mężem i maleńką córeczką. Fani natychmiast obsypali gwiazdę komplementami, sugerując jednocześnie, by aktorka szybko postarała się o rodzeństwo dla Nel.

Urocze kadry na Instagramie

"Mamo, Tato, mam już dwa miesiące!" - napisała Klaudia Halejcio w najnowszym poście na Instagramie, w którym podzieliła się z internautami efektami rodzinnej sesji, jaką ona, jej partner Oskar i mała Nel zrobili obie z okazji drugiej miesięcznicy ich córeczki. Na zdjęciach zostały uwiecznione intymne rodzinne chwile, widać śpiącą w uroczych pozycjach Nel, czułości między aktorką i jej partnerem oraz to, jak szczęśliwi rodzice przytulają swoje dziecko.

Szczególnie wiele emocji u internautów wywołała fotografia, na której partner Klaudii Halejcio trzyma córeczkę na przedramieniu, dłonią podtrzymuje jej główkę, w tzw. pozycji leniwca. Aktorka w komentarzach zdradziła, że właśnie to jest najlepszy sposób na drzemkę małej Nel: "To jej ulubiona pozycja. Jak Oskar ją tak weźmie... parę minut i odpływa. Trwa to do czasu zmiany pozycji, ale zawsze" - relacjonowała młoda mama.

Reklama

Fani Halejcio podziwiali urodę jej córeczki i gratulowali rodzinnego szczęścia. Byli też tacy, którzy zasugerowali, żeby aktorka i jej partner nie poprzestawali na jednym dziecku i postarali się o powiększenie rodziny: "Co tu dużo mówić... Pani Halejcio... chwila przerwy i róbcie drugie. Ona jest taka piękna" - napisała jedna z internautek, a inna dodała: "Kiedy drugie?".

Zobacz też: Klaudia Halejcio tuż po porodzie pozuje w bieliźnie!

Klaudia Halejcio - nowy dom

Jak na razie aktorka nie powiedziała, co myśli o kolejnym powiększeniu rodziny, za to chętnie dzieli się z internautami radością, jaką dała jej przeprowadzka do nowego domu. Niecały miesiąc temu Halejcio zamieszkała bowiem w imponującej rezydencji z ogrodem, o której napisała w social mediach: "Kolejny nowy etap w naszym życiu".

Nieruchomość (wyceniana na 9 milionów złotych) jest położona pod Warszawą na ogromnej, mającej ponad hektar działce z własnym stawem i prywatnym parkiem. Uwagę przyciąga nowoczesna bryła domu oraz równie nowoczesny, minimalistyczny wystrój wnętrz, w którym dominują białe marmury, czarne dodatki i wykończenie z drewna w ciepłym kolorze. Jak na tak luksusową rezydencję przystało, w domu jest basen - od przestronnego salonu oddziela go tylko szyba. W domu jest także strefa relaksu, w której mieszkańcy mogą korzystać z fotela do masażu całego ciała, sauny i kameralnej siłowni. Wrażenie robi także piękny pokój Nel, którego aranżacją osobiście zajęła się aktorka tuż po przeprowadzce. (PAP Life)

Zobacz też: Klaudia Halejcio kilka dni po porodzie. Fani zaskoczeni
PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje