Reklama

Złotopolscy

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 714
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Joanna Orleańska ciągle pielęgnuje i podsyca miłość do męża

Joanna Orleańska, która przez 10 lat wcielała się w Joasię Jęczydło w niezapomnianych „Złotopolskich”, twierdzi, że jest wielką szczęściarą, bo od lat ma u boku mężczyznę, jakiego sobie wymarzyła, gdy była nastolatką. Niedawno świętowała... małżeńskie oczko, czyli 21. rocznicę swego ślubu z Pawłem Orleańskim, czyli Adamem Popławskim z „Niani w wielkim mieście”.

Joanna Orleańska, którą wkrótce będziemy oglądać w nowym serialu komediowym Polsatu "Kowalscy kontra Kowalscy", doskonale pamięta okoliczności, w jakich niemal ćwierć wieku temu Paweł Orleański poprosił ją o rękę. "Było dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam. Dostałam pierścionek, kwiaty i oświadczenie o wielkiej, dozgonnej miłości" - wspomina dzień, w którym zdecydowała, że będzie szła przez życie z... kolegą ze studiów.

Reklama

Joanna i Paweł poznali się na pierwszym roku studiów we wrocławskiej szkole teatralnej, ale minęło sporo czasu, zanim uznali, że są dla siebie stworzeni.

"Na początku go nie lubiłam. Uważałam, że jest dla mnie... za młody" - opowiada aktorka i dodaje, że tak naprawdę Paweł zakochał się w niej o pierwszego wejrzenia i robił wszystko, byle tylko trafić do jej serca, aż pewnego dnia po prostu mu się to udało.

"Pewnego dnia musieliśmy razem przygotować fragment sztuki na zajęcia. Byłam strasznie ambitna i katowałam Pawła w nieskończoność, powtarzając tekst. Spędziliśmy wtedy ze sobą dużo czasu i zanim się zorientowałam, pokochałam go" - mówi Joanna.

Joanna i Paweł przez parę lat w ogóle nie myśleli o zalegalizowaniu swego związku. Żyli jak małżeństwo i urzędowe potwierdzenie tego, że się kochają, nie było im do niczego potrzebne. Kiedy jednak Paweł wrócił pewnego wieczoru do domu z naręczem kwiatów i pierścionkiem zaręczynowym, Joanna nie mogła mu odmówić. Wesele urządzili w staropolskim dworku z Bytomiu, skąd pochodzi aktorka, a w podróż poślubną polecieli na Malediwy.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje