Reklama

Złotopolscy

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 747
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jarosław Jakimowicz i Joanna Sarapata: To była wielka miłość bez happy endu

Jarosław Jakimowicz, czyli Artur Lenart z nieodżałowanych "Złotopolskich", rzadko opowiada w wywiadach o swym małżeństwie z Joanną Sarapatą. Twierdzi, że nie chce "rozgrzebywać ran" i wracać wspomnieniami do związku ze znaną malarką, o którym mówiła przed laty cała Polska... - To była wielka miłość bez happy endu - wyznał niedawno, pytany o pierwszą żonę.

Historia miłości Jarosława Jakimowicza i Joanny Sarapaty mogłaby posłużyć za scenariusz hollywoodzkiego melodramatu. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, zapragnęli być ze sobą od pierwszego spotkania, stanęli na ślubnym kobiercu w pierwszym... wolnym terminie. Ale ich wielka miłość okazała się niezbyt trwała...

Reklama

Przed laty, gdy tabloidy poinformowały o rozwodzie Jarosława Jakimowicza i Joanny Sarapaty, mówiło się, że małżeństwu aktora i malarki zaszkodziła... nuda.

Kiedy wkrótce po ślubie oboje wyjechali z Polski i zamieszkali w pięknym domu w Hiszpanii, Jarek nie potrafił znaleźć sobie miejsca w nowym kraju, nie wiedział, co robić, gdy Joanna malowała. Po prostu się nudził. Coraz częściej wymykał się więc do Polski, gdzie pozostawił przyjaciół i znajomych.

Otworzył w Warszawie sklep z artykułami sportowymi oraz pub. Nie śpieszył się z powrotami do domu... Joanna mieszkała w Hiszpanii, on większość czasu spędzał w Polsce. Rozłąka udowodniła im, że bez problemu mogą żyć bez siebie!

A ich związek zaczął się jak bajka...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje