Reklama

Złotopolscy

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 662
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jak one uwodzą...

Są piękne, namiętne, czasami wyrachowane. Potrafią wszystko postawić na jedną kartę. Czego kochanka chce od swego wybrańca? By zostawił żonę i był tylko z nią!

Przelotna zdrada każdemu może się zdarzyć. O takiej w związkach szybko się zapomina. Jeśli w grę wchodzą uczucia, miłosne trójkąty potrafią ciągnąć się latami. Ale czy można kochać dwie kobiety równocześnie? Wielu mężczyzn odpowie: można.

Reklama

"ZŁOTOPOLSCY" - ŻONA ODCHODZI

Kiedy Marylka (Anna Przybylska) ze "Złotopolskich" dowiaduje się o kochance Tomka, nie ma złudzeń. Wie, że musi odejść. Ma siły, by to zrobić i nowe życie przed sobą, w Londynie, w którym była na szkoleniu i gdzie pracuje w międzynarodowych tajnych służbach. Rozstają się bez złości. Mało tego, to właśnie Marylka ratuje Tomka i Bertę z rąk porywaczy!


"BARWY SZCZĘŚCIA" - JAK PODJĄĆ DECYZJĘ?

Roman (Olaf Lubaszenko) nie był kobieciarzem. Miał szczęśliwą rodzinę i wydawało się, że w jego związku z Marysią (Iza Kuna) wszystko się układa. Ale w porywie namiętności zdradził. Renata (Joanna Trzepiecińska) daje się ponieść uczuciu. Roman zwodzi obie kobiety, nie potrafi się zdecydować. Dlatego same panie organizują spotkanie-pułapkę: Roman musi którąś wybrać. Wybiera więc kochankę!


"M JAK MIŁOŚĆ" - ZŁA MIŁOŚĆ

Przed taką kochanką jak Grażyna (Bożena Stachura)z "M jak miłość" wielu mężczyzn zadrży ze strachu. Jest wyrachowana, intryguje i kłamie. Za wszelką cenę chce zdobyć Marka (Kacper Kuszewski). Czy na takiej złej miłości można budować swe szczęście?

NA WSPÓLNEJ - ROGACZEM BĘDZIESZ PRZEZ BRATA

Po tym jak zdradził Kingę, niewierny Michał nie musiał długo czekać na kontratak żony. Rozżalona kobieta pocieszenie szukała w towarzystwie swojego szwagra. Wspólne wyjścia, rozmowy szybko zbliżyły do ich siebie. W trakcie oglądania filmu Kinga niespodziewanie pocałowała brata swojego męża. Niech już lepiej wszystko zostanie w rodzinie, nieprawdaż?

SAMO ŻYCIE - ŻONA ZAŁATWI CIĘ NA CACY

Ale serialowe kobiety nie tylko uwodzą. Te twarde babki nie dadzą sobie dmuchać w kaszę w żadnej sytuacji. Ot, taka Kasia Kryńska z "Samego Życia". Nie chciałbyś być w skórze jej niewiernego męża. By zemścić się na nim raz, a dobrze zdradzona żonka od razu poszła do naczelnego poczytnej gazety i opowiedziała o brudnych interesach swojego małżonka. No i po co to mu było?

Telemax

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama