Reklama

Złotopolscy

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 742
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Córka Anny Przybylskiej w nowym projekcie!

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka w nowym projekcie. Opalona Oliwia Bieniuk wraca do pracy po wakacjach 11 sierpnia 2020, 16:42 Oliwia Bieniuk cieszy się sporą popularnością w sieci. Córkę Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka obserwuje w mediach społecznościowych niemal 150 tys. internautów. Nastolatka - mimo młodego wieku - ma już za sobą pierwsze kroki w modelingu. Teraz bierze udział w kolejnym projekcie. Oliwia Bieniukw nowej sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk ostatnio relacjonowała w sieci rodzinny urlop na słonecznych plażach, przyszedł jednak czas na powrót do Polski. Okazuje się, że 17-latka nie może narzekać na nudę! W jej instagramowej galerii pojawiło się tajemnicze zdjęcie, które jest zapowiedzią nowego projektu, w którym wzięła udział. "On set, domyślacie się, co to za kampania?" - zapytała swoich obserwatorów Oliwia.

Reklama

Pod publikacją pojawiło się sporo komplementów("Uwielbiam patrzeć na Twoje foty bo dajesz nadzieję mi na to że moje dziecko będzie się wychowywać wśród wartościowych kobiet, które potrafią pokazać swoje piękna bez nadmiernego obnażania się. Trzymaj się mała!"; "Ale ślicznie"), jednak uśmiechnięty kadr nastolatki sprawił, że internauci kolejny raz zaczęli dyskutować na temat podobieństwa Oliwii do rodziców.

Fani nastolatki również tym razem nie doszli do porozumienia w tej kwestii... "Identyczna jak mama", "Kserokopia mamy", "Cała mama", "Uśmiech i oczy Mamy", "Czysta mama", "Cały tata", "Wykapany tata", "Skóra zdjęta z taty".

Fotografię skomentowała też Natalia Siwiec: "Ale ślicznie".

Oliwia Bieniuk coraz częściej angażuje się w projekty fotograficzne. Na jej Instagramie przybywa zdjęć z profesjonalnych sesji zdjęciowych. Nastoletnia córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka chętnie pokazuje w mediach zdjęciowych kolejne kadry, na których możemy obserwować, jak świetnie radzi sobie w roli modelki. 

Oliwia, która zdaniem wielu osób odziedziczyła niezwykłą urodę po mamie, cieszy się sporym zainteresowaniem - na Instagramie obserwuje ją 150 tysięcy użytkowników, a ta liczba z każdym miesiącem rośnie. Kolejne próby w świecie modelingu spotykają się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem jej wiernych obserwatorów.

Autor: Katarzyna Solecka

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje