Reklama

Złotopolscy

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 714
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Anna Przybylska została blondynką!

Podczas Festiwalu Orange Kino Letnie w Sopocie Anna Przybylska, czyli niezapomniana Marylka Baka ze "Złotopolskich", zaprezentowała się jako blondynka. Zobacz jej zdjęcia w nowej fryzurze!


Reklama

Rzadko bywająca na salonach Anna Przybylska natychmiast znalazła się w centrum zainteresowania wszystkich fotografów i przyćmiła inne gwiazdy.

Na ten wieczór wybrała olśniewającą suknię z najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła, która odsłaniała jej niezmiennie piękny dekolt. Miała też na sobie futro, ale - wbrew insynuacjom niektórych mediów - nie było ono naturalne. Zresztą wisi ono w szafie zabójczo seksownej aktorki już od kilku sezonów. Futro z metką Diesel na 100 procent jest sztuczne!

Najwięcej komentarzy wywołała jednak nowa fryzura 35-letniej aktorki, która do tej pory raczej nie eksperymentowała ze swoimi włosami. Od początku kariery była szatynką, od czasu do czasu robiła się na brunetkę. Teraz zdecydowała się na radykalną zmianę fryzury i została blondynką.

Czyżby Anna Przybylska szykowała się do nowej serialowej roli?

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Anny Przybylskiej w blond fryzurze, jaką po raz pierwszy zaprezentowała podczas Festiwalu Orange Kino Letnie w Sopocie.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Złotopolscy | seriale | Anna Przybylska | Przybylska Anna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje