Zdrada
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 20
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gorąca nowość Polsat Box Go! Serial pełen różnych odcieni i plejada gwiazd

"Zdrada" zaczyna się niewinnie - przypadkowym spotkaniem, które obudzi uczucie pomiędzy Julią (Anna Karczmarczyk) i Pawłem (Paweł Małaszyński). Julia jest żoną ambitnego prokuratora Patryka (Dawid Ogrodnik) i mamą małego Maurycego, Paweł - mężem pięknej Elizy (Marieta Żukowska) i ojcem dwójki nastolatków - Gosi i Marka. Pawła i Julię łączą więzy i okoliczności, o których istnieniu nie mają pojęcia, a ich spotkanie rozpocznie lawinę wydarzeń.

"Zdrada": Nic tu nie jest czarno-białe

"Zdrada" to serial pełen różnych odcieni. Nie ma tu postaci tylko dobrych i tylko złych, tylko słabych i tylko silnych. Cała historia szybko się rozwija i jest idealną propozycją dla widzów, którzy lubią oprócz wątków kryminalnych i gangsterskich także te psychologiczne. Serial pozwala z różnych perspektyw przyglądać się relacjom - małżeńskim, rodzinnym i biznesowym. Bohaterowie mierzą się z wieloma  problemami i muszą dokonywać trudnych wyborów w granicznych momentach życiowych.

Kim są bohaterowie "Zdrady"?

Julia (Anna Karczmarczyk) - cierpiąca na fobię społeczną przykładna żona i matka, z zawodu fotografka. Pod wpływem jednego spotkania Julia poddaje się uczuciu do Pawła i rzuca dla nowego związku całe swoje poukładane życie. Jak odbije się to na dziecku, które niespodziewanie straci stabilność i  przewidywalność? Co zrobi zdradzony mąż?

Reklama

Patryk (Dawid Ogrodnik) - mąż Julii, oddany pracy i głodny sukcesów prokurator. Bezpieczne i stabilne życie uznaje za pewnik, dopóki nie odkrywa romansu żony - wtedy traci grunt pod nogami i zaczyna przyglądać się zarówno ich relacji, jak i swoim błędom.

Eliza (Marieta Żukowska) - żona Pawła, silna i mocno stąpająca po ziemi właścicielka własnego biznesu i oddana matka dwójki nastolatków. Zdradzona i upokorzona, potrafi pokonać swoją dumę,    w rozpaczy klęknąć przed mężem i prosić, żeby z nią został.  

Paweł (Paweł Małaszyński) - choć z Elizą tworzy na pozór dobry związek, spotkanie z Julią go oszałamia. Z jednej strony wrażliwy, empatyczny, z drugiej - przez lata ściśle zaangażowany we współpracę z bezwzględnym biznesmenem, który nie cofa się przed niczym, żeby osiągnąć swój cel.

Hubert Czarciński (Piotr Polk) - ojciec Elizy i Bartka, wyrachowany i zimny, zdolny do wszystkiego. Ma jednocześnie dużo uczuć dla swojej rodziny, szczególnie syna Bartka. Jest w stanie poświęcić wiele, by go ratować.

Znakomita obsada "Zdrady"

Odcienie ludzkich charakterów, sprzeczności, które nosimy - wszystko to pokazali wspaniali aktorzy, którzy prowadzą widza przez całą dwunastoodcinkową historię, zostawiając mu przestrzeń do oceny i wyrobienia własnego zdania. - To świetna historia, świetnie opowiedziana i napisana - mówi Piotr Polk, odtwórca roli Huberta Czarcińskiego.

W rolach głównych w serialu: Anna Karczmarczyk, Marieta Żukowska, Piotr Polk, Dawid Ogrodnik i Paweł Małaszyński. Obok nich w obsadzie: Grażyna Szapołowska, Mikołaj Krawczyk, Olga Sarzyńska, Dobromir Dymecki, Przemysław Bluszcz, Bartłomiej Firlet i Juliusz Chrząstowski.

Reżyserem "Zdrady" jest Makary Janowski, autorem zdjęć - Paweł Figurski. Polska wersja tytułu jest remakiem znakomicie przyjętego przez krytyków i widzów holenderskiego "Overspel". Serial na zlecenie Telewizji Polsat wyprodukował Polot Media.

"Zdrada" na festiwalu Mastercard OFF Camera. Pokaz i panel: "Siła kobiet w obliczu zdrady"

Widzowie po raz pierwszy zobaczyli "Zdradę" na specjalnym pokazie podczas festiwalu Mastercard OFF Camera w Krakowie. Dodatkowo nagrany został panel online z głównymi aktorkami "Zdrady" - Marietą Żukowską, odtwórczynią roli Elizy oraz Anną Karczmarczyk, serialową Julią.

Anna Karczmarczyk tak mówi o swojej bohaterce: "Julia jest mamą, żoną prokuratora, która zapomniała po drodze, kim jest - jako człowiek, jako kobieta - czego chce i jak chce, żeby widział ją świat, jej mąż i syn. Do tego ma fobię społeczną, ale spełnia się w swojej pracy artystycznej jako fotografka, tylko to trochę mało, bo chciałaby być szczęśliwa jako żona i kobieta. Julia buduje swoją siłę w trakcie całej historii".

Całą rozmowę z Anną Karczmarczyk i Mariettą Żukowską można obejrzeć TUTAJ.

Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama