Reklama

Muñeca brava

Zbuntowany anioł

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 452
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zbuntowany anioł": Victoria Onetto, zmysłowa Argentynka

Jako „Motylek” w „Zbuntowanym aniele” Victoria Onetto zaskakiwała oryginalnymi fryzurami. Co się z nią teraz dzieje?


Reklama

Ta zmysłowa argentyńska aktorka przyszła na świat w cieniu wielkiej rodzinnej tragedii. Jej ojciec, Manuel Belloni, należał do militarnej jednostki peronistów i został zastrzelony, gdy jego żona była w ciąży z Victorią. Dużą rolę w życiu dorastającej Onetto odegrała babcia Lili Massafera, która mocno zaangażowała się w działalność rewolucyjną.

To ona popierała Vicky, gdy ta zdecydowała się na bardzo odważną sesję zdjęciową do argentyńskiej edycji Playboya w 2006 roku.

Jak się potem okazało, aktorka była już wtedy w ciąży, a 7 miesięcy później przyszła na świat jej córka Eva.

Chociaż Victoria obiecywała, że po porodzie zrobi sobie dłuższą przerwę od eksponowania ciała, już w 2007 roku wzięła udział w programie "Showmatch", w którym seksownie tańczyła na rurze w skąpych stringach i przezroczystym staniku.

W 2010 roku, po prawie 8 latach związku poślubiła swojego partnera, Juana Blasa Caballero. W ubiegłym roku aktorka spotkała się na planie z Natalią Oreiro. Onetto w kilku odcinkach zagrała młodszą siostrę głównej bohaterki "Solamente vos".

Podczas kręcenia "Zbuntowanego anioła" Vicky zaprzyjaźniła się z Marianą Arias i do dziś często się spotykają.

41-letnia Victoria ostatnio wyznała, że chciałaby urodzić jeszcze jedno dziecko, ale na razie nie udaje jej się zajść w ciążę.


Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Victoria Onetto | Zbuntowany anioł

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje