Reklama

Muñeca brava

Zbuntowany anioł

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 448
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zbuntowany anioł": To był prawdziwy szał!

W 2000 roku Polacy pokochali energiczną Mili (Natalia Oreiro) ze "Zbuntowanego anioła". Gdy latynoska gwiazda odwiedziła nasz kraj, fani zgotowali jej królewskie przyjęcie.


Reklama

Kultowa telekomedia Telefe zdobyła tak wielką popularność, że była dwukrotnie powtarzana - w Polsacie i TV 4. Mimo wszystko wielbiciele "Zbuntka" nadal ślą do stacji telewizyjnych prośby o kolejną emisję serialu.

Tajemnica DiCarlów

Milagros dorastała w przyklasztornym sierocińcu, ponieważ jej matka zmarła podczas porodu. Gdy dziewczyna kończy osiemnaście lat, zaczyna pracę jako pokojówka u rodziny DiCarlo. Mili nie ma pojęcia, że wpływowy Federico, pan domu, to w rzeczywistości... jej ojciec! Mężczyzna porzucił jej matkę, Rosario, ponieważ rodzice woleli, żeby poślubił bogatą Luisę.

Milagros szybko zawiera w rezydencji nowe przyjaźnie, między innymi z Angelicą, którą nazywa "Panią Starszą". Serce dziewczyny zaczyna mocniej bić dla Iva DiCarlo, który ma wprawdzie narzeczoną, ale lubi uwodzić inne kobiety. Długo nie chce przyznać przed samym sobą, że zakochał się w chłopczycy Mili i wciąż rzuca się w wir romansów.

Swojej fascynacji pokojówką nie kryje natomiast jego kuzyn Pablo, który, przykuty do wózka inwalidzkiego, całe dnie spędza zamknięty w swoim pokoju i maluje obraz Milagros.

Światowy hit

Chociaż Natalia Oreiro już wcześniej miała na swoim koncie kilka głównych ról, dopiero "Zbuntowany anioł" przyniósł jej międzynarodową sławę i natychmiast uczynił z niej jedną z najbardziej rozpoznawalnych latynoskich aktorek na świecie.

Nic dziwnego, skoro serial dotarł do ponad sześćdziesięciu krajów, został przetłumaczony na dwadzieścia trzy języki i dwa lata z rzędu wygrywał prestiżową nagrodę Martin Fierro w kategorii najlepszej telenoweli.

Telekomedia została również wyróżniona statuetką VIVA 2000 w Izraelu. Duet Natalii z Facundem Araną był tak popularny, że siedem lat później Pol-ka Producciones ponownie zaangażowało tę parę w telenoweli "Jesteś moim życiem", która została wyemitowana w TV 4.

Komediowy serial również był bardzo lubiany, nie powtórzył jednak sukcesu "Zbuntowanego...". W 2011 roku Facu i Natu znów spotkali się na planie. Tym razem Oreiro gościnnie zagrała w "Kiedy się uśmiechasz".

Remaki, remaki...

Różne wytwórnie próbowały zarobić na sukcesie "Zbuntowanego anioła". Najbardziej znaną wersją jest "Do diabła z przystojniakami" Televisy z Allison Lozz i Eugenio Siller.

Swoje remaki nakręciły również: Portugalia ("Anjo selvagem", 2001 r.), Indie ("Miilee", 2005 r.), Indonezja ("Hafizah", 2009 r.) i Peru ("La Tayson, corazón rebelde", 2012 r.). Planują też nakręcić kolumbijskiego "Zbuntowanego...".

Ci, którzy odeszli

W 2001 roku na atak serca zmarł Arturo Maly (Federico). 9 lat później podczas snu odszedł jego serialowy szwagier, Norberto Díaz. W 2011 roku Osvaldo Guidi (Bernardo) popełnił samobójstwo.

W zeszłym roku pożegnaliśmy Lydię Lamaison (Angelica), a w styczniu tego roku zmarł Humbero Serrano (ks. Manuel). 


akw

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Zbuntowany anioł | Natalia Oreiro | Facundo Arana

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama