Zbuntowany anioł Muñeca brava
Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 628
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zbuntowany anioł" podbił serial milionów widzów! Co dziś robią gwiazdy produkcji?

"Zbuntowany anioł" to serial, który podbił serca milionów Polaków. Historią służki Milagros i jej miłości do przystojnego i bogatego Ivo do dziś zachwyca się ogromna rzesza fanów. Serial pierwotnie emitowany był na antenie Polsatu. Z okazji 30-lecia telewizji Polsat przypominamy historię wielkiego hitu i sprawdzamy, jak potoczyły się losy gwiazd, wcielających się w główne role.

"Zbuntowany anioł": Historia, którą żyły miliony Polaków

"Zbuntowany anioł" pojawił się na ekranach telewizorów w maju 2000 roku. Historia losów pięknej służącej Milagros, która zakochuje się w synu swojego szefa, chłopaku o imieniu Ivo, urzekła Polaków. W serialu zestawiono ze sobą dwa światy: pierwszy z nich był pełen luksusu, a drugi - surowy i ubogi. Kontrast pomiędzy skromną służką i jej kochankiem sprawiał, że ich perypetie były niezwykle intrygujące.

Dziś "Zbuntowany anioł" jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych tytułów serialowych.

"Zbuntowany anioł": Gwiazdy serialu po latach

NATALIA OREIRO

Reklama

Aktorka, która w argentyńskiej telenoweli wcielała się w postać zakochanej Milagros, w tym roku kończy 45 lat. Choć od emisji serialu, który przyniósł jej sławę, minęły ponad dwie dekady, aktorka wciąż zachwyca urodą i ma rzeszę wiernych fanów. 

Gwiazda telenoweli przeprowadziła się do Rosji i uzyskała tamtejsze obywatelstwo.

Dziś z powodzeniem kontynuuje swoją karierę aktorską. Pojawiła się między innymi w serialu "Entre canibales". Później zagrała między innymi w "Solamente vos" i "Las Rojas". W tym roku pojawią się cztery produkcje z jej udziałem - "Santa Evita", "Iosi, el espia arrepentido", "Muerta de amor" i "Bajo tus pies".

GABRIELA SARI

W "Zbuntowanym aniele" Gabriela Sari zagrała Glorię - przyjaciółkę Mili z domu dziecka. Aktorka odznaczała się charakterystyczną urodą, a także gęstymi, krzaczastymi brwiami. A jak wygląda obecnie? 44-latka niezmiennie czaruje promiennym uśmiechem i dziewczęcym wyglądem.  Przeglądając profile w mediach społecznościowych aktorki, zauważyć można, że dziś kobieta w głównej mierze oddała się macierzyństwu. 

VALERIA LORCA

W "Zbuntowanym aniele" Valeria Lorca wcielała się w postać sprytnej i niezbyt lubianej Marthy. Czarnowłosa pokojówka uciekała się bowiem do różnych - często nie do końca poprawnych - sposobów; wszystko po to, by szybko odmienić swój los i stać się bogatą! Stąd też "Martitę" i wujka głównego bohatera - Damiana - połączył płomienny romans, chociaż nie był on jedyną "ofiarą" - także lokaj Bernardo potajemnie podkochiwał się w koleżance z pracy.

Chociaż w telenoweli Valeria Lorca odgrywała trudną postać, to widzowie wprost pokochali ją za aktorski talent. Sama aktorka nie zrezygnowała z występów, sporo miejsca poświęcając teatralnej scenie. Prywatnie Lorca, która - jak podają media - w maju obchodziła 53. urodziny, jest szczęśliwą mamą nastoletniego syna: Lucia. Jej Instagram śledzi kilka tysięcy obserwatorów, a sama aktorka od czasu do czasu uzupełnia go nowymi kadrami.

FLORENCIA ORTIZ

Ortiz występowała na ekranie jako nienawidzona przez fanów była dziewczyna Iva. Udział w telenoweli nie był jej jedynym projektem aktorskim. Dziś w jej artystycznym portfolio znajduje się kilkadziesiąt projektów filmowych i serialowych, a aktorka wcale nie zamierza zwalniać tempa.

50-letnia aktorka, podobnie jak niektóre z jej koleżanek z planu "Zbuntowanego anioła", poświęca dziś wiele czasu swojej rodzinie. Wyszła za mąż i doczekała się córki - Evy.

VERONICA VIEYRA

Veronica Vieyra była jedną z najbardziej charakterystycznych aktorek telenoweli. Wcielała się w postać Vicky - niesfornej, rozpieszczonej siostry Iva. Mimo swojego charakteru, bohaterka zdołała zaskarbić sobie sympatię widzów. 

Gdy została zatrudniona do pracy na planie serialu, Veronica była już po trzydziestce. Kilka lat po zakończeniu emisji produkcji aktorka rozstała się ze swoim mężem i od tej pory pilnie strzeże swojej prywatności. Od czasu do czasu w mediach społecznościowych pojawiają się jej zdjęcia, które podpowiadają, że upływający czas obchodzi się z nią bardzo łagodnie, a sama aktorka żyje pełnią życia.

VICTORIA ONETTO

Po tym, jak zakończono pracę na planie "Zbuntowanego anioła", życie serialowej Liny, nazywanej także "Motylkiem", potoczyło się w bardzo zaskakujący sposób. Początkowo młoda aktorka próbowała kontynuować swoją karierę, występując w kolejnych produkcjach telewizyjnych. Jednak w końcu postanowiła porzuć karierę i zaangażować się w działalność polityczną. Została podsekretarzem do spraw polityki kulturalnej w Buenos Aires.

FACUNDO ARANA

Serialowy Ivo był obiektem westchnień wielu kobiet. Po tym, jak jego przygoda ze "Zbuntowanym aniołem" dobiegła końca, aktor poświęcił się karierze i nadal jest aktywny zawodowo. Występuje w argentyńskich teatrach. Postanowił też oddać się życiu rodzinnemu. Zobaczcie, jak wygląda dzisiaj!

Tekst powstał z okazji 30-lecia telewizji Polsat.

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Zbuntowany anioł
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy