Reklama

Muñeca brava

Zbuntowany anioł

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 452
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zbuntowany anioł": Natalia Oreiro chce zostać Rosjanką!

U naszych wschodnich sąsiadów jest większą gwiazdą, niż w Argentynie. Dlatego marzy o tym, by przyjąć rosyjskie obywatelstwo.

Równo 20 lat temu nie tylko fani telenowel oszaleli na punkcie "Zbuntowanego anioła", a zwłaszcza grającej główną rolę Natalii Oreiro.

Reklama

Młodziutka artystka podróżowała wtedy po całym świecie, promując serial oraz swoją muzykę. W Polsce została powitana niczym królowa, ale to Rosjanie okazali się jej najwierniejszymi fanami. Odkąd wyemitowano tam "Zbuntowanego anioła", artystka regularnie jest zapraszana nie tylko na pojedyncze koncerty, ale również na całe trasy.

Dopiero co zakończyła swój ponad miesięczny pobyt w tym kraju, podczas którego odwiedziła aż 17 miast! Stwierdziła wtedy, że jest bardziej rosyjska niż Gerard Depardieu, więc tak jak on zasługuje na zostanie obywatelką tego kraju. Jak na razie jej apel do Władimira Putina przeszedł bez echa.

Niektórzy sądzą, że to kara za jej prowokację sprzed roku. Natalia udzieliła wtedy w Rosji wywiadu, ubrana w sweter z tęczową flagą. W Rosji natomiast promowanie takich zachowań jest zabronione prawnie.

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje