Reklama

Muñeca brava

Zbuntowany anioł

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 452
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Zbuntowany anioł". Jak dziś wygląda serialowa Andrea?

Gwiazda zachwyca wyglądem!Oglądaliście serial pt.: "Zbuntowany anioł"? W rolach głównych wystąpił niezapomniany duet: Natalia Oreiro i Facundo Arana, ale w produkcji pojawiła się też m.in. Mariana Arias, czyli serialowa Andrea. Jak dziś wygląda? Sprawdźcie!


Nie ulega wątpliwości, iż "Zbuntowany anioł", czyli "Muñeca brava", była trampoliną do kariery dla występujących w niej aktorów. Przygody Milagros, która zakochuje się w synu swojego pracodawcy - Ivo - poruszyła wiele serc na niemal całym świecie, a widzowie z zapartym tchem na kolejne odcinki tej argentyńskiej telenoweli.

Reklama

W rolach głównych wystąpił niezapomniany duet: Natalia Oreiro i Facundo Arana, a o tym, że bardzo mocno wpisali się również w pamięci polskich odbiorców, świadczyć może niemalejące zainteresowanie serialem. Sama Natalia Oreiro wystąpiła na "Sylwestrze Marzeń", gdzie dwukrotnie wykonała niezapomniany hit pochodzący z telenoweli - "Cambio Dolor".

Chociaż od premiery "Zbuntowanego anioła" w Polsce minęła już prawie dekada, to widzowie chętnie sprawdzają, co słychać u gwiazd wcielających się w głównych bohaterów. Fani serialu z pewnością mają w pamięci postać narzeczonej Ivo; podstępna Andrea niejednokrotnie mocno dawała się we znaki, a w tę postać świetnie wcielała się Mariana Arias. Co słychać obecnie u wspomnianej aktorki?

Mariana Arias obecnie ma 54 lata, a o tym, co aktualnie dzieje się w jej życiu, argentyńska aktorka chętnie dzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na swoim instagramowym profilu publikuje sporo zdjęć, na których widać, że czas się dla niej zatrzymał! Gwiazda "Zbuntowanego anioła" wciąż zachwyca urodą. Zobaczcie sami!

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje