Reklama

Muñeca brava

Zbuntowany anioł

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 452
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zbuntowany anioł" i inne anielskie seriale

Aniołowie od zawsze inspirowali twórców filmów seriali czy gier. Dziś przypominamy wam kilka anielskich historii. Macie wśród nich swoją ulubioną?

Anioł w tytule

Milagros, porzucona przez rodziców jako niemowlę, dorasta w zakonnym przytułku. Dzieciństwo upływa jej wśród sióstr i chłopców z sąsiedztwa, którzy zarażają ją miłością do piłki nożnej. Ale mając 18 lat Mili, w sekrecie przed swoimi opiekunkami, wymyka się z sierocińca, by bawić się w nocnym klubie w podejrzanym towarzystwie. Tam też poznaje przystojnego młodego chłopaka z bogatej rodziny, imieniem Ivo (Facundo Arana). Zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia i będzie to wyjątkowo burzliwy związek, zanim oboje nie uświadomią sobie, że nie potrafią bez siebie żyć...

Reklama

Tak w skrócie można opisać fabułę jednej z najpopularniejszych telenowel w Polsce. Kultowa telekomedia Telefe zdobyła tak wielką popularność, że była dwukrotnie powtarzana - w Polsacie i TV 4. Mimo wszystko wielbiciele "Zbuntka" nadal ślą do stacji telewizyjnych prośby o kolejną emisję serialu.

A jak fenomen "Zbuntowanego anioła" tłumaczy odtwórczyni głównej roli?

- Uważam, że w pewnym momencie wszystkie byłyśmy Milagros. Każda z nas była nastolatką, która marzyła o księciu z bajki. Lubiłyśmy piłkę nożną, byłyśmy trochę chłopczycami, uciekałyśmy na dyskoteki. Mijają lata, a to wciąż jest aktualne. Ten fenomen wydarzył się w 80 krajach. Kiedy grałam w "Zbuntowanym...", byłam młodą dziewczyną i nie miałam świadomości tego, co się dzieje. Poza tym był to mój pomysł, napisałam tę historię, pokazałam producentom. Sądzę, że takie produkcje odnoszą sukces, gdy są spontaniczne i płyną z serca - mówi Natalia Oreiro.

Sprawdź: Wszystko o Natalii Oreiro w serwisie Muzyka!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje