Reklama

Muñeca brava

Zbuntowany anioł

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 452
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zbuntowany anioł": Facundo Arana żyje na pełnych obrotach

Jako Ivo ze "Zbuntowanego anioła" Facundo grał spokojnego biznesmena. Jednak prywatnie aktor jest uzależniony od adrenaliny.

Ma 42 lata i trójkę dzieci w wieku przedszkolnym. Jednak nie widać po nim zmęczenia - Facundo wciąż tryska energią i szuka kolejnych wyzwań.

Reklama

Sporty ekstremalne


Argentyńczyk jest bardzo aktywny w internecie. Prowadzi stronę www.facuarana.com, a także udziela się na serwisach społecznościowych: Instagramie, Facebooku oraz Twitterze.

Codziennie wrzuca tam zdjęcia, które pokazują jego zwariowaną naturę. Facu aktywnie działa w fundacji Donar Sangre Salva Vidas, promującej krwiodawstwo. Razem z innymi członkami jeździł na motocyklach po Argentynie, zwiedzając jej najbardziej niedostępne obszary i namawiając mieszkańców do oddawania krwi potrzebującym.

Arana uwielbia również szybką jazdę samochodem - cztery lata temu wziął udział w rajdzie Dakar, który odbywał się w Chile i Argentynie. W przerwie między zdjęciami do telenowel i kolejnymi koncertami aktor nie wypoczywa na kanapie, ale uprawia sport, czemu zawdzięcza szczupłą młodzieńczą sylwetkę. Nieobcy jest mu windsurfing, skoki spadochronowe, a także wyczynowa jazda na deskorolce.

Uwielbia także wspinaczkę - dwa lata temu próbował zdobyć Mount Everest, ale musiał przerwać wyprawę, ponieważ zachorował na grypę, w wyniku której doznał poważnego obrzęku płuc. Wielokrotnie wchodził również na najwyższy szczyt obu Ameryk, czyli Aconcaguę w Andach. Facundo, pytany o swoje pasje, tłumaczy, że najważniejsze jest dla niego przebywanie na świeżym powietrzu.

- Lubię uczyć się wszystkiego, ale nie jestem w niczym dobry - dodaje skromnie.

akw

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Facundo Arana

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje