Reklama

Muñeca brava

Zbuntowany anioł

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 452
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Zbuntowany anioł": Co dzisiaj robi Facundo Arana?

Arana aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Dzieli się na nim nie tylko swoimi zawodowymi planami, ale również osobistymi pasjami. 

Reklama

Aktor uwielbia sporty ekstremalne. Na kilka dni przed swoimi 31 urodzinami zdobył Aconcaguę - najwyższy szczyt Ameryki Południowej (6960 m n.p.m.) w Argentynie. 

Obecnie ma 46 lat i dalej nie boi się ryzyka. Uwielbia wspinaczkę, surfing i rejdy samochodowe. Jest również uzdolnionym muzykiem. Gra na saksofonie w zespole La Caranza.

Prywatnie jest również oddanym mężem i ojcem. W 2007 roku poznał swoją przyszłą żonę - modelkę i prezenterkę Marie Susini. Para pobrała się w grudniu 2012 roku. 

Niecały rok później na świat przyszła ich córka, a w październiku 2009 roku bliźniaki - Yaco i Moro. Facundo Arana chętnie pokazuje swoje pociechy na zdjęciach.

Trudno uwierzyć, że od premiery serialu, który przyniósł mu międzynarodową sławę, minęło już 21 lat. Mimo upływu czasu aktor dalej zachwyca formą. Chociaż nie przypomina już serialowego Ivo, to dalej czaruje uśmiechem. swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje