Reklama

Muñeca brava

Zbuntowany anioł

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 452
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Zbuntowany anioł": Co dzisiaj robi Facundo Arana?

Historią miłości szalonej Milagros i przystojnego Ivo żyła cała Polska. Widzowie tak polubili serialową parę, że Natalia Oreiro i Facundo Arana zagrali razem w jeszcze w dwóch serialach. 21 lat później Arana nie przypomina już Ivo. Jak przez te lata zmienił się aktor?

Chociaż nie był to jego debiut, to właśnie rola w "Zbuntowanym aniele" przyniosła mu największą popularność. W przystojnym aktorze kochały się fanki na całym świecie. W ciągu kilku następnych lat grał w kilku serialach rocznie. Dzisiaj dalej jest związany z zawodem, ale nie gra już tak często.

Reklama

Facundo Arana naprawdę nazywa się Jorge Facundo Arana Tagle von Berbard i urodził się w Buenos Aires. W dzieciństwie był bardzo nieśmiały. Jako nastolatek uczęszczał na warsztaty aktorskie, które pomogły mu nabrać pewności siebie.

Dwa lata później przeszedł chorobę nowotworową Hodgkina, która zaatakowała węzły chłonne. Terapia trwała dziesięć miesięcy, przez następne pięć lat był pod opieką lekarzy.  

Już jako młody chłopak postanowił zostać aktorem. Ukończył dwujęzyczną hiszpańsko-angielską szkołę St. Catherine's - Moorlands School. Zadebiutował rolą w serialu "Alta comedia", w którym pierwszy raz wystąpił u boku Natalii Oreiro. 

Aktorski duet w sumie zagrał wspólnie w czterech produkcjach. Aktorzy do dzisiaj utrzymują ze sobą kontakt. Facundo Arana gra głównie w serialach i ma na swoim koncie kilka nagród. Został doceniony za podwójną rolę Yago Valdeza i Fabio Sirenio w "Yago, pasión morena". Za postać Tomása w "099 Central" odebrał nagrodę Martina Fierro.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje