Reklama

Morden i Sandhamn

Zbrodnia

Ocena
serialu
6,6
Niezły
Ocen: 31
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zbrodnia": Na początek: strzał!

W drugim sezonie znowu przeniesiemy się na Półwysep Helski. Tym rzem komisarz Nowiński (Wojciech Zieliński) będzie szukał zabójcy biznesmena.


Reklama

Kolejna odsłona serialu, którego scenariusz oparto na książce "W zamkniętym kręgu" pióra Szwedki Viveki Sten, rozgrywa się w środowisku trójmiejskich elit.

Tym razem Tomasz Nowiński i jego partnerka Monika Krajewska (Joanna Kulig) będą musieli prowadzić śledztwo w trudnym środowisku ludzi bardzo majętnych.

A jak wiadomo, pieniądze często pozwalają zatuszować nawet bardzo wstydliwe tajemnice...

Na początek: strzał


W pierwszym odcinku, zanim jeszcze zdążymy nacieszyć oko przepięknymi morskimi krajobrazami, akcja ruszy z kopyta. W czasie wręczania głównej nagrody w dorocznym wyścigu konnym po plaży, padnie strzał. Norbert Brzozowski (Jan Monczka), prezes znanej trójmiejskiej fundacji bezwładnie osunie się na ziemię.

Niedługo później okaże się, że sporo osób może zyskać na jego śmierci.

Krąg podejrzanych zamiast się zmniejszać, z dnia na dzień będzie się rozszerzał. Komisarza Nowińskiego czeka więc nie lada wyzwanie.

Na szczęście, po przygnębieniu i bezsenności, które nie dawały mu spokoju w pierwszym sezonie, nie został najmniejszy ślad.

Wielkie namiętności

W nowych odcinkach "Zbrodni" zobaczymy również, jak potoczą się dalsze losy małżeństwa Agnieszki (Magdalena Boczarska) i Cezarego (Radosław Pazura) Lubczyńskich. Czy kobieta wreszcie zdecyduje się odejść od despotycznego męża?

Czy sympatia, którą darzy Tomasza, przerodzi się w poważniejsze uczucie? Widzów na pewno wciągnie również wątek Mariusza Walickiego (Łukasz Nowicki). Szybko okaże się, że ten sympatyczny i wrażliwy właściciel galerii sztuki skrywa mroczny sekret.

hm

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Zbrodnia (serial) | Joanna Kulig | Wojciech Zieliński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje