Reklama

Morden i Sandhamn

Zbrodnia

Ocena
serialu
6,6
Niezły
Ocen: 31
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zbrodnia 2": Dobry kryminał musi mieć suspens

Pierwszy sezon "Zbrodni" pozostawił nas w zawieszeniu jeśli chodzi o wątek głównej bohaterki Agnieszki (Magdalena Boczarska) i zdradzającego ją męża, w którego wciela się Radosław Pazura.


Reklama

Czy ich małżeństwo przetrwało tę próbę? Mieliśmy okazję spotkać się z aktorem na planie nowej serii i podpytaliśmy o kilka rzeczy.

- Moja postać w 2. sezonie jest bardziej rozbudowana - barwniejsza. Rozwód wisi w powietrzu - mówi aktor.

Nie jest tajemnicą, że 2. sezon rozpoczyna na się sceną morderstwa na wyścigach konnych, w których udział bierze również serialowy Cezary. Jazda konno do najłatwiejszych nie należy, ale dla Radosława Pazury nie ma rzeczy niemożliwych!

- W ostatniej chwili dowiedziałem się, że będę jeździł konno. Nikt nie zapytał, więc chyba wcześniej poszła wieść, iż to rzecz oczywista, że ja umiem jeździć i... okazało się to prawdą. Jak się uczyłem jeździć do "Szwadronu", miałem tzw. szkołę łącką - trwa dosyć krótko, intensywnie i miałem starty tyłek, ale to nauka przez ból i cierpienie. Powiedzieli mi: zobaczysz, do końca życia nie zapomnisz, jak się jeździ na koniu. Życie tak się toczy, że miałem dosyć długą przerwę i kiedy się tutaj spotkaliśmy, by zapoznać się z końmi, to panowie powiedzieli, że nie mają do mnie pytań - mówi aktor. - Wszyscy mówią, że wyglądam super (o stroju do jazdy konnej - red).

W serialowych rodziców Cezarego Lubczyńskigo wcielają się utytułowani polscy aktorzy - Magdalena Zawadzka oraz Zdzisław Wardejn. Praca u boku takich legend musi być niewątpliwą przyjemnością, jednak, jak mówi Radosław Pazura, nie ma zbyt wiele czasu nawet na rozmowę.

- Z panem Zdzisławem spotykaliśmy się wielokrotnie, z panią Magdą również kilkakrotnie. To zaszczyt grać u boku takich aktorów. Poza planem niestety jest mało czasu na rozmowy, bo wszyscy aktorzy są znani i pozajmowani, w związku z czym każdy musi wracać do swoich zajęć, które mają w Warszawie czy w innym mieście. Tak naprawdę każdy robi swoje i schodzi z planu. Wtedy ten czas na zamienię nawet kilku zdań umyka.

Co aktor ceni w pozostałych członkach obsady?

- Poczucie humoru i próby stworzenia miłej atmosfery, bo to jest potrzebne w tym zawodzie - mówi.

Mamy nadzieję, że będzie to widać w serialu. Premiera 2. sezonu "Zbrodni" już w czwartek 15 października o 21:00!

AXN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Radosław Pazura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje