Reklama

Zawsze warto

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1230
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zawsze warto": Weronika Rosati znów jest zakochana?

Weronika Rosati, czyli mecenas Marta Kulesza z "Zawsze warto" i Anka Waszkiewicz z "M jak miłość", nie ma szczęścia do facetów... Wszyscy, z którymi do tej pory była związana, okazali się niegodni jej miłości! Dziś jednak nad głową aktorki znów świeci słońce. Gwiazda nowego serialu Polsatu jest ponoć po raz kolejny zakochana i po raz kolejny wierzy, że wreszcie spotkała "tego jedynego"!


Paparazzi przyłapali niedawno Weronikę Rosati na romantycznej randce z tajemniczym mężczyzną. Aktorka spacerowała u jego boku, trzymając go za rękę, pozwoliła nawet, by przewiózł ją na hulajnodze... Wyglądała na bardzo szczęśliwą i zrelaksowaną! Jak ustalił magazyn "Party", nowy ukochany Weroniki to biznesmen związany z branżą energetyczną i... sąsiad gwiazdy "Zawsze warto". Podobno poznali się na klatce schodowej w apartamentowcu, w którym oboje mieszkają, a ich znajomość szybko przerodziła się w uczucie.

Reklama

Weronika Rosati kategorycznie odmawia jakichkolwiek komentarzy na temat swego partnera. Postanowiła ponoć, że jej nowy związek rozwijać się będzie z dala od medialnego szumu i błysku fleszy.


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje