Zawsze warto
Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 1687
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zawsze warto": Paweł Ławrynowicz miał zostać zięciem premiera!

Paweł Ławrynowicz, czyli Łukasz Zima z "Zawsze warto", nigdy nie mówi w wywiadach o kobietach, z którymi był związany. Nie jest jednak tajemnicą, że 20 lat temu przystojny aktor planował ślub z córką ówczesnego premiera, Agatą Buzek! Tylko byli narzeczeni wiedzą, dlaczego im nie wyszło...

Paweł Ławrynowicz i Agata Buzek poznali się podczas egzaminów wstępnych do stołecznej Akademii Teatralnej, ale początkowo nic nie wskazywało na to, że będą parą. Dopiero pod koniec studiów zwrócili na siebie baczniejszą uwagę i... zakochali się w sobie po uszy.

Gdy w 1999 roku przygotowywali się do dyplomu, byli już nierozłączni. O ich związku szeptano po raz pierwszy dwa lata wcześniej, kiedy pojawili się na Balu Dziennikarzy, podczas którego nie odstępowali się nawet na krok. Rodzice Agaty - premier Jerzy Buzek i jego żona Ludgarda - z życzliwością obserwowali córkę i byli wyraźnie zadowoleni, widząc, że doskonale się bawi u boku młodego aktora.

Reklama

To jednak, że Agata i Paweł poważnie myślą o wspólnej przyszłości, stało się jasne dopiero, gdy mieli już w kieszeniach dyplomy ukończenia Akademii. W lutym 2000 roku przyszli razem na walentynkowe spotkanie zorganizowane przez jedną z agencji aktorskich i emanowali tak wielką miłością, że rozwiali wszelkie wątpliwości na temat łączących ich uczuć. Zdobyli nawet tego wieczoru tytuł najbardziej zakochanej pary... Kilka dni później Paweł Ławrynowicz podarował ukochanej pierścionek z brylancikami.

Agata Buzek mieszkała wtedy w Warszawie, Paweł Ławrynowicz pracował w poznańskim Teatrze Polskim, więc nie mogli spotykać się tak często, jakby tego chcieli. Wykorzystywali każdą okazję, aby być razem. Mieli nadzieję, że Pawłowi uda się w końcu przekonać do swojego talentu dyrektora któregoś z warszawskich teatrów. Angaż w stolicy oznaczałby bowiem, że mogliby zamieszkać razem...

- Bardzo kocham Pawła. Chciałabym, by został moim mężem. Chciałabym iść do ołtarza w stylowej sukni w kolorze ecru. Kiedy to nastąpi? Nie wiem. Może już niedługo. Kiedy niedawno moja przyjaciółka powiedziała mi, że wychodzi za mąż i poprosiła, bym była jej druhną, pomyślałam: "Jaka ona szczęśliwa!" Też chcę być szczęśliwa  - wyznała Agata Buzek w wywiadzie, którego udzieliła w 2000 roku.

Aktorka nie kryła, że marzy o gromadce dzieci i cudownej, kochającej się rodzinie. Paweł Ławrynowicz był jej drugą wielką miłością. Z pierwszym chłopakiem, Rafałem - kolegą ze szkolnej ławy - przestała się spotykać, gdy zrozumiała, że czuje do niego jedynie sympatię. Poza tym Rafał rozpoczął studia w Krakowie i nie mógł być przy niej wtedy, gdy najbardziej potrzebowała miłości. Paweł Ławrynowicz też nie był bez przerwy blisko niej, ale ona dzielnie znosiła każdą rozłąkę... Stwierdziła nawet, że gotowa jest na wszystko, byle tylko z nim być. Niestety, ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Tylko oni wiedzą, dlaczego - zamiast stanąć na ślubnym kobiercu - postanowili zerwać zaręczyny.

Po rozstaniu z Agatą Paweł Ławrynowicz wyjechał najpierw do Aten, potem do Oslo, aż w końcu dotarł do Indii, gdzie mieszkał przez 11 lat. Agata Buzek wyszła za mąż, ale jej małżeństwo to też już historia...

 

swiatseriali.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy