Reklama

Zawsze warto

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1235
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zawsze warto": Paweł Ławrynowicz miał zostać zięciem premiera!

Paweł Ławrynowicz, czyli Łukasz Zima z "Zawsze warto", nigdy nie mówi w wywiadach o kobietach, z którymi był związany. Nie jest jednak tajemnicą, że 20 lat temu przystojny aktor planował ślub z córką ówczesnego premiera, Agatą Buzek! Tylko byli narzeczeni wiedzą, dlaczego im nie wyszło...

Paweł Ławrynowicz i Agata Buzek poznali się podczas egzaminów wstępnych do stołecznej Akademii Teatralnej, ale początkowo nic nie wskazywało na to, że będą parą. Dopiero pod koniec studiów zwrócili na siebie baczniejszą uwagę i... zakochali się w sobie po uszy.

Reklama

Gdy w 1999 roku przygotowywali się do dyplomu, byli już nierozłączni. O ich związku szeptano po raz pierwszy dwa lata wcześniej, kiedy pojawili się na Balu Dziennikarzy, podczas którego nie odstępowali się nawet na krok. Rodzice Agaty - premier Jerzy Buzek i jego żona Ludgarda - z życzliwością obserwowali córkę i byli wyraźnie zadowoleni, widząc, że doskonale się bawi u boku młodego aktora.

To jednak, że Agata i Paweł poważnie myślą o wspólnej przyszłości, stało się jasne dopiero, gdy mieli już w kieszeniach dyplomy ukończenia Akademii. W lutym 2000 roku przyszli razem na walentynkowe spotkanie zorganizowane przez jedną z agencji aktorskich i emanowali tak wielką miłością, że rozwiali wszelkie wątpliwości na temat łączących ich uczuć. Zdobyli nawet tego wieczoru tytuł najbardziej zakochanej pary... Kilka dni później Paweł Ławrynowicz podarował ukochanej pierścionek z brylancikami.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje