Reklama

Zawsze warto

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 1593
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zawsze warto": Niesamowite historie trzech kobiet z różnych światów

Trzy kompletnie różne kobiety, jeden przypadkowy wieczór, którego dramatyczny finał jest początkiem ich wspólnej historii. "Zawsze warto" od soboty, 30 stycznia w Polsacie Seriale!

Marta (Weronika Rosati) jest kobietą sukcesu, na pierwszy rzut oka można uznać, że ma od życia wszystko. Robi karierę jako prawniczka, właśnie wprowadza się do świeżo wyremontowanego, pięknego domu, który kupiła wspólnie z mężem...

Reklama

Dorota (Katarzyna Zielińska), oddana matka trójki dzieci, pod nieobecność męża, który przebywa na kontrakcie, podejmuje pracę w banku. Dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności i wrodzonej kulturze osobistej szybko przechodzi z okresu próbnego na pełen etat.

Gdy mąż Doroty wraca z kontraktu, kobieta nie chce mu powiedzieć o pracy. Mężczyzna jest przekonany, że w pełni oddaje się prowadzeniu domu i opiece nad potomstwem...

Ada (Julia Wieniawa) to dziewczyna z mroczną przeszłością. Stara się radzić sobie z przeciwnościami losu w nie do końca legalny sposób. Podszywając się pod sprzedawczynię w butiku, próbuje oszukać mężczyznę, który ją demaskuje i postanawia odstawić na komendę Policji.

Ten mężczyzna to Marek (Jacek Knap), mąż Marty, z którym losy Ady splotą się w niespodziewany sposób.

Pierwszy odcinek "Zawsze warto" już w sobotę, 30 stycznia o 14:00, tylko w Polsacie Seriale!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje