Reklama

Zawsze warto

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 140
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zawsze warto": Julia Wieniawa rozstała się z Baronem!

Julia Wieniawa, którą od 4 września oglądać będziemy jako Adę w nowym serialu telewizji Polsat "Zawsze warto", właśnie rozstała się z ukochanym... Jej związek ze starszym o piętnaście lat muzykiem - Aleksandrem Milwiwem-Baronem z zespołu Afromental - przetrwał zaledwie siedem miesięcy.


Julia Wieniawa nigdy nie kryła, że kariera jest dla niej bardzo ważna. 21-letnia gwiazda "rodzinki.pl" wyznała kiedyś w wywiadzie, iż na poznanie smaku prawdziwej miłości ma jeszcze czas, więc na razie chce skupić się przede wszystkim na pracy i jak najlepiej wykorzystać swoje pięć minut. Kiedy niedawno poznała Aleksandra Barona, wydawało się, że jej poglądy na to, co w życiu jest naprawdę ważne, nieco się zmieniły... Zakochała się w przystojnym gitarzyście do szaleństwa! Dla nowego chłopaka gotowa była nawet nauczyć się gotować!

Reklama

- Poznaliśmy się przez wspólnych znajomych i okazało się, że świetnie się rozumiemy. Alek jest bardzo dojrzały, a ja lubię czuć się bezpiecznie przy mężczyźnie. Imponuje mi, że jest spełniony zawodowo... Wspiera mnie we wszystkim, co robię, a do tego jest świetnie zorganizowany, więc jest idealnym partnerem do życia ze mną, bo moja codzienność jest szalona, nieregularna i w biegu - wyznała w rozmowie z "Galą".


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje