Reklama

Zawsze warto

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1235
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zawsze warto": Julia Wieniawa może stracić fortunę przez... koronawirusa!

​Julia Wieniawa, czyli Ada Michalska z "Zawsze warto", ma strasznego pecha. W piątek 13 marca do kin trafić miał jej najnowszy film, ale dystrybutor "W lesie dziś nie zaśnie nic" zdecydował, że z powodu zagrożenia epidemią premiera musi zostać przełożona. 21-letnia gwiazdka może przez koronawirusa stracić tysiące złotych!

Nie jest tajemnicą, że Julia Wieniawa zarabia - jako influencerka - na współpracy z firmami, które gotowe są zapłacić jej krocie za reklamę w mediach społecznościowych. 

Reklama

Posty modnej gwiazdki mają ogromne zasięgi (profil Julki na Instagramie śledzi już ponad półtora miliona osób!), więc nic dziwnego, że aspirująca aktorka może żądać horrendalnych sum za to, że np. pokaże się na jakimś evencie w kreacji tej a nie innej firmy z taką a nie inną torebką pod pachą czy takim a nie innym zegarkiem na przegubie ręki... 

Niestety, w najbliższym czasie Julia Wieniawa (a wraz z nią setki instagramowych influencerek) może po prostu nie mieć okazji, by stąpać po czerwonych dywanach i prezentować na nich "opłacone" przez sponsorów produkty. Z powodu zagrożenia epidemią wszystkie imprezy zostały bezterminowo odwołane, a żyjące z udziału w nich "gwiazdy" muszą szukać nowych źródeł dochodu! Julia na szczęście ma serial i "Taniec z gwiazdami".

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje