Reklama

Zawsze warto

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1226
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Telekamery "Tele Tygodnia" 2020: Tego nie pokazali w telewizji!

Tegoroczna gala wręczenia Telekamer obfitowała w wiele wzruszeń, podniosłych podziękowań, uścisków i gratulacji. Jednak za kulisami można było zobaczyć coś zgoła innego... Poczujcie się więc tak, jakbyście tam byli!

Gwiazdy

Wszyscy dziennikarze oczekiwali sensacji. Ważne było uzyskanie odpowiedzi na pytanie, czy Julia Wieniawa naprawdę spotyka się z Michelem Morronem, gwiazdorem filmu "365 dni", sfotografowanie sporego ciążowego brzuszka Marty Żmudy-Trzebiatowskiej, nakręcenie z ukrycia Joanny Racewicz flirtującej z tajemniczym mężczyzną czy podsłuchanie jak Norbi mówi do swojej żony: "Chodź, tu jest szama".

Prawdziwie wielkie gwiazdy szybko zniknęły z oczu reporterom. Kinga Preis, wybrana Najlepszą Aktorką, udzieliła zaledwie dwóch wywiadów i została porwana przez swojego agenta. Mikołaj Roznerski, tegoroczny laureat statuetki w kategorii Aktor, zniknął oddając się obowiązkom zwycięzcy (okładkowa sesja do najnowszego numeru "Tele Tygodnia"). Pozostali dzielnie tłoczyli się na ściankach i odpowiadali każdemu dziennikarzowi na pytanie "Czym dla ciebie jest ta nagroda?" zadawane niemalże przez każdego.

Najwięksi wygrani

Reklama

Największym zaskoczeniem tegorocznej gali była wygrana debiutanta, polsatowskiego serialu "Zawsze warto".

Katarzyna Zielińska, która dzięki produkcji odżyła jako aktorka telewizyjna, ze wzruszeniem opowiadała o sile kobiet, bez których ten serial by nie powstał.

"Ojciec Mateusz", wbrew wszelkim plotkom, nadal z Arturem Żmijewskim na czele, triumfował jako zdobywca Złotej Telekamery. Aktor powiedział nam, że nie zamierza komentować irracjonalnych medialnych doniesień o swoim odejściu, a na pytanie o nowego księdza, który mógłby zastąpić Mateusza, stwierdził, że wielu księży pojawiało się w serialu i znikało, a ojciec Mateusz wciąż trwa na posterunku!

Mikołaj Roznerski. Idealny wnuczek, zięć, chłopak... Mężczyzna, o którym marzą nie tylko fanki "M jak miłość". Bohater każdej (!) komedii romantycznej w tym kraju. Nie mogło być inaczej. Trzecia Telekamera trafiła właśnie w jego silne i muskularne ręce. W przyszłym roku dostanie złotą statuetkę.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje