Reklama

Zawsze warto

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 1422
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Te gwiazdy mieszkały razem. Przyjaźnią się od lat

Niektórzy mówią, że przyjaźń w show-biznesie nie istnieje. Są jednak osoby, które udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych. Te gwiazdy nie tylko przyjaźnią się ze sobą od lat, ale również razem mieszkały.

Niedawno Katarzyna Zielińska pokazała zdjęcie, które zachwyciło fanów. Gwiazda "Zawsze warto" opublikowała na swoim Instagramie fotografię ze swojej młodości. Uśmiechniętej aktorce towarzyszą dwie, równie znane panie.

Reklama

"Poznajecie? To były czasy! Pomieszkiwałyśmy razem. Każda z nas szukała pracy w Wawie, zaczepienia gdzieś́, byłyśmy spragnione grania, śpiewania, występowania. Cudowne wspomnienia. Dziękuję Malwa za to zdjęcie!" - napisała pod zdjęciem.

Okazuje się, że podczas studiów przyszła aktorka dzieliła mieszkanie z Magdaleną Popławską oraz Melą Koteluk. Chociaż każda z nich podąża dzisiaj własną ścieżką, to panie przyjaźnią się do dzisiaj. Pod postem Zielińskiej od razu posypały się komentarze od zachwyconych fanów. Niektórzy mieli problem z rozpoznaniem Meli Koteluk, która bardzo się zmieniła od tego czasu. Piosenkarka również skomentowała post aktorki. "Ziele kochane, mam takie wrażenie, że czas bije na naszą korzyść. Tego się trzymamy!" - napisała.

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza poznały się na Akademii Teatralnej w Warszawie. Ich przyjaźń trwa już prawie 30 lat. Na temat ich przyjaźni powstało wiele plotek. m.in. ta, że Kożuchowska zaczęła zazdrościć Kuleszy sławy (po nominacji do Oscara "Idy"), co ochłodziło ch stosunki. Prawda jest jednak zupełnie inna!

W czasie studiów aktorki były współlokatorkami i marzyły, by choć raz przespacerować się po słynnym oscarowym czerwonym dywanie. "Lata temu, kiedy byłyśmy na studiach i mieszkałyśmy razem w malutkiej kawalerce, fantazjowałyśmy na temat naszych oskarowych podziękowań. Chyba jednak żadna z nas nie przypuszczała, że kiedyś stanie na tym najsłynniejszym z czerwonych dywanów" - wspominała Kożuchowska, trzymając kciuki za Kuleszę przed galą rozdania Oscarów w 2015 roku.

Statuetkę otrzymał wtedy film "Ida", w którym jej przyjaciółka zagrała jedną z ważniejszych ról. Gwiazda "rodzinki.pl" bardzo cieszyła się z jej sukcesu. W ubiegłym roku media obiegła plotka, że przyjaźń aktorek znów stanęła pod znakiem zapytania. Podobno do zgrzytu doszło na planie "rodzinki.pl". Problemem miały być również zeznania Kożuchowskiej podczas rozprawy rozwodowej Kuleszy. Na szczęście te doniesienia się nie potwierdziły. Aktorki uczestniczyły razem w imprezie z okazji 25-lecia ukończenia szkoły.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje