Reklama

Zawsze warto

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1235
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Najdroższe śluby w show-biznesie

Morze kwiatów, kreacje od topowych projektantów, przyjęcia weselne w zamkach i znamienici goście – znani i bogaci mogą sobie pozwolić na prawdziwie bajkowe wesele. Gwiazdy popkultury nie szczędzą środków, by o ich zaślubinach mówił cały świat. Koszty imprezy nierzadko przekraczają milion dolarów.

Każdy marzy, by w tym wyjątkowym dniu wszystko było idealne. Gwiazdy show-biznesu nie żałują pieniędzy na ślubne zachcianki. Polskie sławy potrafią wydać fortunę na piękne suknie ślubne i luksusowe hotele. Jednak to nic przy wydatkach zagranicznych aktorów i aktorek. Dla nich ceny nie grają roli. 

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański

Reklama

W 2009 roku Katarzyna Zielińska poślubiła finansistę Wojciecha Domańskiego. Bajkowy ślub odbył się w Warszawie. Po zaślubinach państwo młodzi i goście bawili się w hotelu La Regina. Aktorka ubrana była w długą suknię z atłasu zaprojektowaną na tę okazję specjalnie dla niej przez znaną kreatorkę mody Gosię Baczyńską. Plotkarskie media oszacowały, że para wydała na uroczystość około 200 tyś. złotych. 

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny

Ślub aktorki i piłkarza odbył się w malowniczym miasteczku pod Atenami. Według medialnych doniesień szczęśliwa para opłaciła gościom koszty przelotu i noclegi. Podczas uroczystości zaśpiewał angielski gwiazdor James Arthur. Marina miała na sobie przepiękną suknię izraelskiej projektantki Miry Zwillinger. Cała ceremonia miała ich kosztować ćwierć miliona złotych. 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje