Reklama

Zawsze warto

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 1246
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co oglądać online podczas kwarantanny?

Akcja #zostajęwdomu, związana z kwarantanną podczas pandemii koronawirusa, jest przez nas w pełni popierana. Co jednak zrobić z wolnym czasem? Polecamy oglądanie seriali online!

Serwisy vod proponują całą masę znakomitych produkcji. Możecie obejrzeć odcinki, które przegapiliście w telewizji, a także premierowe epizody. Co polecamy? Sprawdźcie!

Nasze propozycje, ktore zobaczysz dzięki Ipla.tv

"Zawsze warto"

Reklama

Dorotę, Martę oraz Adę mocno doświadczyło życie, zwłaszcza uczuciowe! Spore przejścia ma za sobą pierwsza z nich. Przez lata pozwalała na to, by małżonek pozbawiał ją godności i marzeń. Dzięki pomocy przyjaciółek udało jej się stanąć na własnych nogach. W 2. serii, gdy na nowo rozgości się w domu, w którym mieszkała z Łukaszem i będzie sięgać po awanse, odkryje, że były ukochany stracił pracę. Jego sytuacja przejmie Dorotę na tyle, że pozwoli, by wrócił do rodziny!

Marta z kolei najpierw dowiedziała się, że jej mąż (Jacek Knap) jest homoseksualistą, a później została oszukana przez Jerzego (Karol Dziuba). W dodatku poznała najmroczniejsze sekrety ojca i była świadkiem wypadku bratanka. W nowym sezonie Antka czeka walka o życie i zdrowie. Niespodziewanie fatalna sytuacja pozytywnie wpłynie na życie osobiste prawniczki. Znajdzie ona wspólny język z psychoterapeutą chłopca. Wcieli się w niego znany z "Singielki" Paweł Ciołkosz.

Ada będzie musiała zdecydować, czy dać drugą szansę ludziom, którzy ją zawiedli. Jednak nie tylko starzy "znajomi" wiele skomplikują. W jej otoczeniu pojawi się Sofia, właścicielka agencji modelek, którą zagra Beata Ścibakówna ("Diagnoza"). Nieoczekiwanie bizneswoman wpłynie też na życie córki Doroty - Majki (Gabriela Świerczyńska)? bd

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje