Reklama

Afera z Julią Wieniawą! Została oszukana! W tle dziesiątki tysięcy złotych

Julia Wieniawa padła ofiarą internetowych oszustów! Okazało się, że ktoś bezprawnie wykorzystał wizerunek gwiazdy, łącząc go z fałszywymi informacjami na temat łatwego sposobu na zarobienie olbrzymiej kwoty.

Wieniawa ostrzega przed oszustami grasującymi w Internecie

Aktorka odniosła się do informacji, w której mowa o horrendalnej kwocie! "Sprawą zajął się już mój prawnik" - dodała.

"Julia Wieniawa opowiada o metodzie, dzięki której KAŻDY będzie mógł zarabiać 92736,50 złotych miesięcznie (...)" - brzmi tytuł do artykułu opatrzonego zdjęciem gwiazdy.

Ukochana Nikodema Rozbickiego postanowiła natychmiast zareagować, podejmując kroki prawne, a także przestrzegając innych przed nieprawdziwymi informacjami krążącymi w internecie.

Julia Wieniawa apeluje: "Nie wierzcie w to"

Julia Wieniawa opublikowała na swojej instagramowej relacji kadr przedstawiający działania oszustów, apelując do użytkowników sieci o czujność:

Reklama

Kochani... Ktoś od dłuższego czasu bezprawnie wykorzystuje mój wizerunek w celu oszukiwania ludzi! Proszę, nie klikajcie w ten link i nie wierzcie w to. Sprawą zajął się już mój prawnik.

To nie pierwszy raz, kiedy osoby znane z telewizji i pierwszych stron gazet stają się ofiarami internetowych złodziei. W podobnej sytuacji znaleźli się m.in.: Cleo i Małgorzata Socha.

Warto zachować szczególną ostrożność w internecie i kierować się zasadą ograniczonego zaufania.RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama