Zapukaj do moich drzwi Sen Çal Kapımı
Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 147
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zapukaj do moich drzwi”. Serkan zamknięty w areszcie

"Zapukaj do moich drzwi" to kolejny turecki serial, który podbija polską telewizję. Premiera tytułu miała miejsce 8 lipca 2020 roku na tureckim kanale FOX i bardzo szybko pobił on rekordy oglądalności w Turcji. Emitowany był w ponad 50 krajów, a w Polsce serial dostępny jest od 15 listopada 2021 na kanale WP.

"Zapukaj do moich drzwi" opowiada o losach Edy - dziewczyny z ubogiej rodziny, która wiążę swoją przyszłość z edukacją. Przez konfrontacje z bogatym Serkanem Bolat, Eda traci prawo do stypendium międzynarodowego. Serkan proponuje jej, że w zamian za udawanie jego narzeczonej przez dwa miesiące, ta otrzyma ponownie stypendium. Udając zaręczonych, para zaczyna darzyć się prawdziwym uczuciem. Co wydarzy się w 70, 71, 72 i 73 odcinku serialu "Zapukaj do moich drzwi"?

Reklama

"Zapukaj do moich drzwi" odcinek 70. Streszczenie i opis odcinka

Intryga Balci związana z przetargiem nie doszła do skutku. Pojawienie się Semihy spowodowało zwątpienie i ograniczenie zaufania ze strony Serkana. Decyduje się on na opuszczenie firmy. Nie chce słuchać zapewnień Edy o tym, jakoby nie znała ona tożsamości tajnego partnera. Kobieta się nie poddaje i chce dowieść swojej niewinności.

Kiedy i gdzie oglądać 70 odcinek "Zapukaj do moich drzwi"?

Serial oglądać można na antenie WP. 70 odcinek "Zapukaj do moich drzwi" wyjdzie w poniedziałek, 14.03.2022 o godzinie 19:50. Powtórka dostępna będzie we wtorek, 15.03.2022 o godzinie 6:35.

"Zapukaj do moich drzwi" odcinek 71. Streszczenie i opis odcinka

Semiha korzysta z nieobecności Serkana i Edy i ogłasza stan wyjątkowy. Zwołuje spotkanie, na którym ogłasza, że Alptekin jej groził i uciekł poza granice kraju. Kobieta jest gotowa na wszystko, byle tylko jej plan się powiódł. Kolejnym krokiem jej intrygi jest dom Ayfer i Edy.

Kiedy i gdzie oglądać 71 odcinek "Zapukaj do moich drzwi"?

Serial oglądać można na antenie WP. 71 odcinek "Zapukaj do moich drzwi" wyjdzie we wtorek, 15.03.2022 o godzinie 19:50. Powtórka dostępna będzie w środę, 16.03.2022 o godzinie 6:35.

"Zapukaj do moich drzwi" odcinek 72. Streszczenie i opis odcinka

Aydan jest poruszona otrzymanymi papierami rozwodowymi od Alptekina i kieruje się do Ayfer. Edzie udaje się namówić Serkana, by wysłuchał jej argumentów. Oboje czują, że ich związek nie trzyma się za dobrze. Serkan wierzy, że z nowym rokiem ich związek wróci na dobry tor. W sylwestra, gdy zegar wybija północ, oboje informują się wzajemnie o swoich decyzjach dotyczących wspólnej przyszłości.

Kiedy i gdzie oglądać 72 odcinek "Zapukaj do moich drzwi"?

Serial oglądać można na antenie WP. 72 odcinek "Zapukaj do moich drzwi" wyjdzie w środę, 16.03.2022 o godzinie 19:50. Powtórka dostępna będzie w czwartek, 17.03.2022 o godzinie 6:35.

"Zapukaj do moich drzwi" odcinek 73. Streszczenie i opis odcinka

Sylwestrową noc psuje zatrzymanie Serkana. Pierwsze godziny Nowego Roku mężczyzna spędza w areszcie, co dla niektórych jest powodem do radości. Pani Semiha, która złożyła na niego fałszywe doniesienia spotyka się z Edą. Ta natomiast czuje się rozdarta pomiędzy miłością do swojego partnera a groźbami babci.

Kiedy i gdzie oglądać 73 odcinek "Zapukaj do moich drzwi"?

Serial oglądać można na antenie WP. 73 odcinek "Zapukaj do moich drzwi" wyjdzie w czwartek, 17.03.2022 o godzinie 19:50. Powtórka dostępna będzie w poniedziałek, 21.03.2022 o godzinie 6:35.

"Zapukaj do moich drzwi": gdzie oglądać?

"Zapukaj do moich drzwi" to turecki serial emitowany na kanale WP od listopada 2021 roku. Odcinki można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:50. Ponowna emisja ma miejsce kolejnego dnia o godzinie 6:35. Każdy z odcinków po wydaniu w telewizji dostępny jest również na stronie WP Pilot.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Instagramie Świat Seriali.

***

Zobacz też:

Nowe odcinki "Wikingowie: Walhalla" już wkrótce na Netflix

Co wiemy o Łukaszu z "M jak Miłość"?

Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Drużyna A"?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zapukaj do moich drzwi | streszczenie odcinków
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy