Reklama

Zakochani po uszy

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 3626
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakochani po uszy": Maciej Łagodziński odchodzi z serialu! Mocne zarzuty i odpowiedź produkcji

Na wypowiedź Macieja Łagodzińskiego zareagowała produkcja "Zakochanych po uszy".

Homoseksualny wątek bohatera jest cały czas w serialu kontynuowany i rozwijany. Zarówno produkcja jak i scenarzyści pozostawali w stałym kontakcie z panem Maciejem, który był informowany na bieżąco o planach dotyczących jego postaci - brzmi komentarz produkcji przesłany do portalu: wirtualnemedia.pl.

Reklama

Jak czytamy na wspomnianej stronie, producenci podkreślali również, że postać grana przez Macieja Łagodzińskiego jest budowana przez scenarzystów na bieżąco, a jej losy ewoluują z każdym sezonem, podobnie jak ma to miejsce w przypadku każdej innej postaci w tej produkcji.

W TVN Grupa Discovery cenimy i akceptujemy różnorodność. Wyrazem tych przekonań są również nasze produkcje i programy, w których regularnie podejmujemy temat osób oraz grup narażonych na wykluczenie czy nieświadome uprzedzenia.

Maciej Łagodziński w serialu: "Zakochani po uszy" występował niemal od samego początku. Aktor jest również znany m.in. z udziału w kampanii telefonii komórkowej, w której wystąpił u boku Barbary Kurdej-Szatan.

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje