Reklama

Zakochani po uszy

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 3706
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakochani po uszy": Maciej Łagodziński odchodzi z serialu! Mocne zarzuty i odpowiedź produkcji

Zmiany w obsadzie popularnego serialu TVN! Maciej Łagodziński, znany m.in. z roli Pawła w produkcji: "Zakochani po uszy", ogłosił niedawno, że nie przedłużył kontraktu. Jako jeden z powodów wymienił m.in. zmarginalizowanie wątku granej przez niego postaci, a do jego słów postanowili odnieść się producenci.

Maciej Łagodziński to aktor znany m.in. z roli Pawła Lenartowicza w serialu pt.: "Zakochani po uszy", emitowanego na antenie TVN7. We wspomnianej produkcji postać grana przez Łagodzińskiego to homoseksualista, a historia związku dentysty z innym mężczyzną pojawiła się we wcześniejszych odcinkach. Ostatnio sporo emocji wywołała wypowiedź aktora, który w jednym z odcinków internetowego programu: "Mistrzowie drugiego planu" odniósł się do wspomnianego wątku.

Reklama

"Postać Pawła, którą tam gram, Pawła, który jest gejem, została zmarginalizowana (...). Na początku serial był kręcony bardzo równościowo. Na równi była traktowana postać nieheteronormatywna z postaciami hetero. I nagle pod wpływem skargi kogoś do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, że pokazują pocałunek dwóch mężczyzn, albo jakąś tam scenę łóżkową, która była po prostu przytulaniem się, panie producentki serialu wystraszyły się jakichś kar i pod tym pretekstem odcinki zostały ocenzurowane przez nie wstecz i zostały wycięte te sceny (...) Miałem obiecane inne wątki związane z problemami tej postaci. Związane z jej orientacją czy odnalezieniem się czy randkowaniem. Z tego co wiem scenarzyści pisali pewnego rodzaju sytuacje, ale były one kasowane przez produkcję (...)".

W rozmowie z prowadzącym Łagodziński wspomniał także, że nie przedłużył kontraktu z producentami serialu.

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama