Reklama

Zakochani po uszy

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 3344
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakochani po uszy": Katarzyna Grabowska ma w życiu farta

Katarzyna Grabowska, czyli Asia Popiel z "Zakochanych po uszy", twierdzi, że nie wyobraża sobie życia bez aktorstwa, choć... wcale nie chciała zostać aktorką. - Bardzo długo zastanawiałam się nad wyborem zawodu - mówi.

Katarzyna Grabowska jest najmłodszą członkinią jednego z największych polskich klanów aktorskich - aktorami są jej rodzice (Anna Tomaszewska, czyli ciotka Izy z "M jak miłość", i Andrzej Grabowski, czyli Ferdek Kiepski ze "Świata według Kiepskich"), siostra i szwagier (Zuzanna Grabowska, czyli Marta Pociej z "Lekarzy na start", i Paweł Domagała, czyli Krzysiek Małecki z "O mnie się nie martw").

Reklama

Mimo takich korzeni i genów Kasia wcale nie zapowiadała się na aktorkę. Nawet jej rodzice uważali, że nie nadaje się do tego zawodu i odradzali jej pójście w swoje ślady.

- Byłam wstydliwą, zamkniętą w sobie dziewczyną. Prawdę mówiąc, zdecydowałam się na aktorstwo z braku lepszego pomysłu na życie - mówi.

Myśl, by jednak zdawać do szkoły aktorskiej przyszła Katarzynie Grabowskiej do głowy dopiero, gdy była w drugiej klasie liceum. Połknęła bakcyla, przygotowując się do egzaminów wstępnych na studia. Po ukończeniu łódzkiej filmówki od razu dostała rolę Olgi w "M jak miłość" i zadebiutowała na wielkim ekranie w filmie "Czułość".

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje