Reklama

"Zakochani po uszy". Kamila Kamińska i Michał Meyer są parą?

Fani serialu: "Zakochani po uszy" mają nie lada zagadkę do rozwiązania! Czy Michał Meyer i Kamila Kamińska, czyli serialowy Piotr oraz Sylwia, są parą w życiu prywatnym? W mediach społecznościowych pojawiło się tajemnicze zdjęcie!

Michał Meyer i Kamila Kamińska to para aktorów występujących w serialu TVN pt.: "Zakochani po uszy". Wątek ich serialowej znajomości był bardzo burzliwy, a grane przez nich postacie w przez chwilę były nawet w związku małżeńskim! Serialowy Piotr szybko przejrzał jednak swoją żonę, a przebiegła Sylwia za swoje występki znalazła się w więzieniu. 

Z kolei przystojny stomatolog wybrał szczęście u boku miłości swojego życia - Asi Popiel (Katarzyna Grabowska). Chociaż w "ZPU" Michał i Kamila mają już coraz mniej wspólnych scen, to wiele wskazuje na to, że chętnie spędzają czas w swoim towarzystwie prywatnie! 

Reklama

Dowodem na to może być jedno z najnowszych zdjęć, jakie trafiło na ich Instagramowe profile. Widać na nich uśmiechniętych aktorów, a uwagę zwraca również podpis pod zdjęciem umieszczony przez Kamińską: dom. Czyżby to oznaczało, że Kamila i Michał są razem?

"Jesteście parą naprawdę poza serialem?", "Jesteście razem?", "Bankowo para!", "I teraz myśl człowieku, czy to serial czy foto z prywatnego albumu", "To związek real czy cos nowego w zakochanych po uszy?" - głowili się internauci.

Kamila Kamińska przez długi czas była w związku z reżyserem Łukaszem Palkowskim. Od pewnego czasu para nie pokazywała się jednak publicznie, co dało do myślenia jej fanom. Michał Meyer z kolei był łączony z Magdaleną Koleśnik - aktorką grającą postać Nadii w serialu: "BrzydUla 2". Czyżby teraz w życiu aktorów zaszły zmiany, a Michał i Kamila byli razem? Tego na razie nie wiadomo, gdyż żadne z nich na razie oficjalnie nie odniosło się do tej informacji.Autor: Sabina Obajtek

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje