Reklama

To koniec serialu "Zakochani po uszy"!

Czy to już koniec popularnego serialu? Okazuje się, że tak!

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, serial "Zakochani po uszy" wkrótce zostanie zakończony.

Finał serialu ma zostać wyemitowany na przełomie sierpnia i września.

"Serial od początku był pomyślany jako zamknięta historia, nie możemy go rozciągać w nieskończoność" - powiedział portalowi Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

"Zakochani" ciągle mają wielu fanów, zwłaszcza w Playerze jest to jedna z najchętniej oglądanych pozycji. No, ale cóż - ten serial od początku był pomyślany jako zamknięta historia, nie możemy go rozciągać w nieskończoność. I tak już trwa znacznie dłużej niż pierwotnie zakładaliśmy" - dodał.

Reklama

Najnowsze odcinki "Zakochanych po uszy" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 19.30. Jednak od 8 lipca w programie pojawi się zmiana - kolejne odcinki będą emitowane na antenie TVN7 od poniedziałku do środy.

W jesiennej ramówce produkcję zastąpią "Papiery na szczęście" - serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama.

W roli głównej wystąpi Adriana Kalska.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje