Reklama

Zakochani po uszy

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 3297
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Katarzyna Grabowska: Aktorstwo to jest to!

​Widzowie pokochali bohaterów serialu "Zakochani po uszy", a zwłaszcza uroczą Asię Popiel. Katarzyna Grabowska, która ją gra, opowiedziała nam m.in. jak weszła na artystyczną ścieżkę.


Świat Seriali, Bogumiła Deka: Na antenie TVN 7 możemy oglądać już 3. sezon telenoweli, w której grasz pierwsze skrzypce. To duży sukces. Jak myślisz, co sprawia, że widzowie tak wciągnęli się w przedstawioną na ekranie historię?

Katarzyna Grabowska: - To jest bardzo proste - taka bajka o Kopciuszku. Ludzie kochają ją od zawsze. Czasem mnie zadziwia, że widzowie bezkrytycznie angażują się w miłosne perypetie Asi i Piotra (Michał Meyer). Wtedy sobie przypominam, że ja takie same emocje przeżywałam, oglądając np. "Zbuntowanego anioła". W tego typu produkcjach wszystko opiera się o to samo - jest dobra i zła postać, para, która się kocha, Widzowie pokochali bohaterów serialu "Zakochani po uszy", a zwłaszcza uroczą Asię Popiel. Katarzyna Grabowska, która ją gra, opowiedziała nam m.in. jak weszła na artystyczną ścieżkę. ale nie może być razem, a siłą napędową tych telenowel jest fakt, jak bardzo jest to niesprawiedliwe.

W tej serii zobaczyliśmy zupełnie inną Asię. Wróciła z podróży z decyzją, że chce być z Piotrem. A także z nową fryzurą. Ścięłaś włosy na potrzeby serialu czy sama poczułaś potrzebę zmiany?

- Miałam chęć na metamorfozę. Wpadłam na pomysł, by moja bohaterka wróciła z rejsu odmieniona i skonsultowałam to z twórcami produkcji. Koncept spotkał się z pozytywnym odbiorem, bo pasował do fabuły.

Popiel często miewa wpadki. Nawet w czasie tego rejsu, gdy panował sztorm, zaklinowała się między szalupami. Czy w Twoim życiu zdarzają się podobne historie? Bywasz zakręcona, spontaniczna?

- Bardzo. Mam w sobie pewien chaos. Zdarzają mi się małe wtopy. A to coś wyleję, a to coś zepsuję. Zawsze mam pękniętą szybkę od telefonu. Nie mogę jednak powiedzieć, że mam pecha jak Asia. Wręcz przeciwnie. Mam w życiu bardzo dużo szczęścia.

Dalszą część wywiadu znajdziecie na kolejnej stronie -->

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje