Reklama

Yasak Elma

Zakazany owoc

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 240
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Yildiz jest zazdrosna o Kemala, Emir wpada w złe towarzystwo

"Zakazany owoc" to niezwykle popularny turecki serial emitowany na antenie Telewizji Polskiej. Każdy odcinek gromadzi przed odbiornikami wielu widzów, ciekawych, jakie nowe wyzwania pojawią się na drodze głównych bohaterów. Czy po wielu perypetiach w końcu odnajdą miłość i spokój? Przedstawiamy streszczenie odcinków 74-78. "Zakazany owoc" to niezwykle popularny turecki serial emitowany na antenie Telewizji Polskiej. Każdy odcinek gromadzi przed odbiornikami wielu widzów, ciekawych, jakie nowe wyzwania pojawią się na drodze głównych bohaterów. Czy po wielu perypetiach w końcu odnajdą miłość i spokój? Przedstawiamy streszczenie odcinków 74-78.

"Zakazany owoc" to współczesna turecka telenowela, której akcja serialu rozgrywa się w ubogiej dzielnicy Stambułu. Mieszkają tam dwie piękne i młode siostry, które mają całkowicie odmienne charaktery. Gdy w ich życiu pojawiają się przystojni i bogaci mężczyźni, sprawy zaczynają się komplikować.

Serial pojawił się na antenie TVP2 na miejscu innej, również uwielbianej przez widzów produkcji "Miłość i przeznaczenie", której emisja dobiegła końca. Co czeka bohaterów w najbliższym czasie?

Reklama

"Zakazany owoc" - streszczenie odcinka 74

W tym odcinku Emir dowiaduje się, że Alihan chce wykończyć Kemela. Robi więc co może, by znaleźć dla niego bezpieczne schronienie.  Natomiast Cener wyrzuca siostrze, że jej zachowanie jest niezrozumiałe. Zachowanie Kelama sprawia, że Yildiz zastanawia się nad swoim zachowaniem.

"Zakazany owoc" - streszczenie odcinka 75

Yildiz spotyka w kawiarni Kemala. Mężczyzna jest w towarzystwie Zehry, co budzi w niej mieszane uczucia. Widok Kemala z inną kobietą sprawia, że Yildiz zaczyna być zazdrosna. Ender podejmuje decyzję o zamieszkaniu z Alihanem w jego domu. Następnie para postanawia pokazać się wspólnie w towarzystwie. Zeynep przychodzi w odwiedziny do Zerrin, lecz kobieta wyraźnie czyje się zakłopotana. 

"Zakazany owoc" - streszczenie odcinka 76

Plany Ender i Alihana dotyczące przejęcia firmy kończą się fiaskiem. Para musi stawić czoła porażce. Halit wyznaczył na stanowisko wiceprezesa korporacji  Zeynep. W rozmowie z  Zerrin Alihan wyznaje, że Halit miał romans z ich matką. Natomiast  Emir i Caner przeprowadzają się do domu, w którym mieszka Zeynep.

"Zakazany owoc" - streszczenie odcinka 77

Zerrin postanawia porozmawiać z Halitem. Przekazuje mężczyźnie zarzuty Alihana, ten jednak nie zamierza się do nich odnosić, nie wydaje się również szczególnie przejęty całą sytuacją. Emir nie chce utrzymywać kontaktu z Ender. Mężczyzna zaczyna zbaczać na złą drogę - poznaje młodych chłopaków z półświatka, co może doprowadzić go do wielu kłopotów. Natomiast Zejnep czeka niemiły incydent w salonie samochodowym.

"Zakazany owoc" - streszczenie odcinka 78

Zeynep, Yildiz i Irem spotykają się w restauracji, jednak wypijają zbyt dużo alkoholu. Alihan i Hakan muszą je odebrać. Irem udaje się pogodzić z Hakanem, natomiast Halit kłóci się z Yildiz, urządzając kobiecie sporą awanturę. Ender próbuje przeciągnąć Zerrin na swoją stronę, jednak bezskutecznie. Emir przyprowadza do domu nowych kolegów, lecz Yildiz wyprasza ich z domu.

Czytaj również:

Protesty kobiet w Iranie. Francuskie gwiazdy obcinają włosy

Anna Przybylska pracowała u Zenka Martyniuka. Co robiła?

Sara James była prześladowana przez kolor skóry? "Bezsensowna nienawiść"

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy