Zakazany owoc Yasak Elma

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 648
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Yildiz dowiaduje się o zdradzie Halita z Leylą!

Tureckie telenowele podbiły serca polskich widzów. Nie inaczej jest z serialem "Zakazany owoc", emitowanym w Telewizji Polskiej od czerwca 2022 roku. Historia dwóch sióstr, do których uśmiechnął się los, zbiera dużo pozytywnych opinii. O czym dokładnie opowiada serial? Co wydarzy się w najnowszym odcinku?

"Zakazany owoc" pojawił się w telewizji w 2018 roku, lecz do Polski dotarł dopiero w 2022. W tej chwili serial ma 6 sezonów, lecz historia wciąż się ciągnie. O czym opowiada produkcja? Z czym zmierzą się bohaterowie? Przedstawiamy streszczenie 187. odcinka "Zakazanego owocu".

"Zakazany owoc": o czym opowiada serial

Serial opowiada o dwóch siostrach - Yildiz i Zeynep. Dziewczyny mieszkają razem w uboższej dzielnicy Stambułu. Pomimo wspólnych problemów, mają kompletnie inne spojrzenie na świat. Yildiz chce być bogata i dołączyć do wyższej klasy społecznej. Zeynep natomiast jedyne, czego potrzebuje do szczęścia to miłości i szczerości. Z czasem obie kobiety osiągają swoje marzenia. Zeynep po odnalezieniu miłości u boku Alihana wyjeżdża. Ostatni raz ujrzeliśmy ją w 136. odcinku serialu.

Reklama

"Zakazany owoc": odc. 187. Streszczenie i opis odcinka

Halit jest wściekły na Yildiz i Zehrę. Obie wylądowały w areszcie. Po wyjściu na wolność Yildiz otrzymuje dowód zdrady Halita z Leylą. Nadir podejrzewa, że sytuacja z kasyna była sprawką Ender. Ta świadoma ryzyka zaprasza go jednak na kolację. Sytuacja mocno zaskakuje Sahikę. Akin proponuje Zegrze stworzenie nowego programu, w którym to będą zapraszać gości.

"Zakazany owoc": odc. 187. Kiedy i gdzie oglądać serial?

187. odcinek serialu pojawi się w telewizji w środę, 29 marca. Jego premiera nastąpi o godzinie 17:15 na antenie TVP2. Jeśli ktoś nie może obejrzeć w tym czasie nowego epizodu, ma szansę na jego nadrobienie. Wszystkie wyemitowane już odcinki dostępne są na TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Instagramie Świat Seriali.

***

Zobacz też:

"Wspaniałe stulecie": Wielka bójka pomiędzy Selimem a Bajazydem!

"Na Wspólnej": Odcinek 3596. Gorące sceny! Weronika i Tosia zaszaleją z partnerami

"Przysięga": Ojciec Gulperi chce wrócić do Mardin. Czy dziewczyna wyjedzie z nim?

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy