Zakazany owoc Yasak Elma
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1414
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc" w TVP: Kiedy nowe odcinki? Sprawdź, czy Euro 2024 pokrzyżuje Ci plany

Euro 2024 pokrzyżowało plany fanom "Zakazanego owocu". Sprawdź, kiedy TVP wyemituje nowe odcinki tureckiego serialu w tym tygodniu (24-28.06) i czy mistrzostwa wpłyną na ramówkę.

"Zakazany owoc" to turecki serial, który zdobył ogromną popularność wśród polskich widzów. Wraz z rozpoczęciem Euro 2024, program telewizyjny przeszedł poważne zmiany, co najbardziej dotknęło fanów tureckich telenowel. Emisja ich ulubionych seriali odbywa się teraz nieregularnie. Sprawdziliśmy, kiedy na antenie TVP pojawi się nowy odcinek "Zakazanego owocu". Czy ten turecki serial będzie emitowany w tym tygodniu od 24 do 28 czerwca 2024 roku? Kiedy zobaczymy nowy odcinek "Zakazanego owocu" w telewizji? 

Nowy harmonogram TVP w czasie Euro 2024 - co z "Zakazanym Owocem"?

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych tego roku. TVP, jako publiczny nadawca, musiało dostosować swój program, aby zapewnić miejsce na relacje na żywo z turnieju. Niestety, skutkiem tego są zmiany w emisji innych programów, w tym seriali tureckich. Mecze Euro 2024 rozpoczęły się 14 czerwca, a finał zostanie rozegrany w niedzielę 14 lipca o 21:00.

Reklama

Dla fanów "Zakazanego owocu" mamy istotne informacje. Sprawdziliśmy dokładnie ramówkę TVP do końca tego tygodnia, czyli od 25 do 30 czerwca 2024 roku. Jakie zmiany czekają fanów tej popularnej tureckiej telenoweli?

Harmonogram emisji "Zakazanego owocu"

  • 24 czerwca (poniedziałek): Emisja odcinka 489. "Zakazanego owocu" jest zaplanowana na poniedziałek o godzinie 17:00.
  • 25 czerwca (wtorek): Odcinek 490. będzie nadany zgodnie z regularnym harmonogramem.
  • 26 czerwca (środa): Z powodu pełnego dnia meczowego, "Zakazany owoc" nie zostanie wyemitowany. Zamiast tego, widzowie będą mogli obejrzeć mecz Słowacja - Rumunia na TVP2.
  • 27 czerwca (czwartek): Serial powróci z nowym odcinkiem 491. w czwartek o 17:00.
  • 28 czerwca (piątek): Odcinek 492. "Zakazanego owocu" będzie emitowany o stałej porze.

Co dalej z emisją tureckich seriali?

Zmiany w ramówce są nieuniknione podczas tak wielkiego wydarzenia sportowego jak Euro 2024. Fani tureckich seriali, takich jak "Zakazany owoc" czy "Dziedzictwo", muszą przygotować się na nieregularne emisje. Jednak TVP stara się, by ulubione telenowele widzów były nadawane jak najczęściej, mimo sportowych emocji.

Zobacz też:

"Zakazany owoc": intensywny wieczór panieński - co poszło nie tak?

Gdzie oglądać tureckie seriale po polsku? Sprawdź w tych miejscach

"Złoty chłopak": Ferit odkrywa prawdę o zaręczynach Seyran! Co wydarzy się na koniec czerwca w tureckim serialu?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | Tureckie seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama