Zakazany owoc Yasak Elma
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1359
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc" - sprawdź, ile odcinków liczy turecki serial

"Zakazany owoc" to turecki serial emitowany na antenie TVP2. Opowieść o dwóch siostrach i ich zawiłych losach zyskała sympatię polskich widzów, stając się od premiery jednym z najpopularniejszych programów. Jak długo jeszcze będzie można oglądać ten serial? Ile odcinków liczy "Zakazany owoc" i kiedy nastąpi zakończenie emisji? Oto wyjaśnienie.

"Zakazany owoc to turecki serial, który przedstawia losy Yildiz i Zeynep — dwóch sióstr mieszkających w ubogiej dzielnicy Stambułu. Ich marzenia o życiu należą do zupełnie różnych światów. Obie dążą do wejścia w wyższe kręgi społeczne, lecz wybierają różne ścieżki. Jedna z nich zamierza poślubić zamożnego mężczyznę, poszukując łatwiejszej drogi. Druga, z kolei, pragnie samodzielnie zdobyć sukces i bogactwo. Ich aspiracje komplikuje spotkanie z Ender Argun, zamożną kobietą, która oferuje im pomoc, mogącą odmienić ich życie. "Zakazany owoc" to opowieść pełna intryg i nieoczekiwanych zwrotów akcji, które bezustannie wciągają widza.

Reklama

Data premiery tureckiego serialu "Zakazany owoc"

"Zakazany owoc" zadebiutował na świecie 19 marca 2018 roku, dając miłośnikom tureckich produkcji możliwość pierwszego zetknięcia się z serialem. Polska publiczność musiała natomiast czekać znacznie dłużej na premierę na swoim rynku.

Serial został wprowadzony do polskiej telewizji na antenie TVP2 dopiero 28 czerwca 2022 roku. Od tego czasu "Zakazany owoc" jest emitowany codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15.

"Zakazany owoc" - ile ma odcinków?

W swojej oryginalnej wersji tureckiej, "Zakazany owoc" liczy 177 odcinków, z każdym trwającym między 130 a 150 minut. Z uwagi na potrzeby dostosowania do formatu telewizji polskiej, długość odcinków została skrócona do około 40 minut.

To przekształcenie sprawiło, że na antenie TVP2 zaplanowano emisję około 530 odcinków. Do tej pory stacja wyemitowała już 449 z nich. Bez dodatkowej produkcji nowych epizodów, serial "Zakazany owoc" zakończy swoje nadawanie w ciągu najbliższych sześciu miesięcy.

Gdzie i kiedy oglądać "Zakazany owoc"?

Turecki serial "Zakazany owoc" jest dostępny na antenie TVP2, gdzie odcinki są emitowane regularnie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15. Dodatkowo, dla tych, którzy preferują oglądanie online, cała produkcja jest również dostępna na platformie streamingowej TVP VOD, umożliwiając dostęp do odcinków w dowolnym czasie.

Zobacz też: 

Tyle zarabiają gwiazdy tureckich seriali. Kwoty zwalają z nóg

Streaming w Polsce coraz popularniejszy, ale Netflix ma spore problemy

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | Tureckie seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy