Zakazany owoc Yasak Elma
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1414
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Odc. 20-23. Yildiz bierze ślub z Halitem

„Zakazany owoc” jest nowym tureckim serialem w ramówce Telewizji Polskiej. Zastąpiła ona lubiany przez widzów serial „Miłość i przeznaczenie”. Akcja rozgrywa się w biednej dzielnicy Stambułu, a głównymi bohaterkami są dwie siostry. W poprzednich odcinkach Yildiz chciała wzbudzić zazdrość u Halita, który umawia się na kolację z Azrą. Co czeka widzów w najnowszych odcinkach. Dowiemy się ze streszczenia 20, 21, 22 oraz 23 odcinka serialu „Zakazany owoc”.

"Zakazany owoc" opowiada o przygodach dwóch sióstr - Yildiz i Zeynep. Mieszkają w ubogiej dzielnicy Stambułu. Yildiz marzy o zaznaniu w swoim życiu luksusów. Wierzy w to, że pewnego dnia wyjdzie za mąż za bogatego mężczyznę. Pewnego dnia poznaje Ender Argun, kobietę z klasą, która przyjmuje Yildiz jako kelnerkę. Dziewczyna otrzymuje od kobiety dodatkowe zadanie: ma uwieść jej męża. Czy Yildiz pójdzie na ten układ? Jak potoczą się jej losy? Sprawdźmy streszczenie 20, 21, 22 oraz 23 odcinka serialu "Zakazany owoc"!

Reklama

"Zakazany owoc": odc. 20. Streszczenie i opis odcinka

Zehra dzięki poradom Sinana zaciąga kredyt. Jej celem jest otwarcie kliniki urody. Ender daje Halitowi kompromitujące zdjęcia Azry. Zeynep zaczyna godzić się z Alihanem. Yildiz wyznaje miłość Halitowi. Mężczyzna chce wziąć z nią ślub.

"Zakazany owoc": odc. 21. Streszczenie oraz opis odcinka

Yildiz przyznaje się Zeynep, że bierze ślub z Halitem. Jego córki natomiast nie są zbyt zadowolone z planów, jakie ma ich ojciec. Zerrin, była żona Halita na wieść o jego ślubie topi smutki w alkoholu. Ender również dowiaduje się o zaistniałej sytuacji dzięki Caner. Kobieta jest załamana.

"Zakazany owoc": odc. 22. Streszczenie i opis odcinka

Ender rozmawia z prawnikiem Halita. Chce, by Yildiz podpisała umowę przedślubną. Alihan słysząc opinię od Zerrin na temat Yildiz, zaczyna traktować Zeynep z dozą nieufności. Halit jedzie na spotkanie biznesowe, gdzie w obecności dziennikarzy spotyka Ender. Kobieta nakłania Zerrin do wspólnej walki przeciwko Halitowi.

"Zakazany owoc": odc. 23. Streszczenie oraz opis odcinka

Yildiz nie może opanować swojej radości. Szczęśliwa chodzi po domu z diademem na głowie. Jest to prezent, jaki otrzymała od Halita. Ender prosi brata to, by dowiedział się jak najwięcej o Yildiz. Mężczyzna uda się więc do dzielnicy, w której wychowała się dziewczyna. Matka sióstr słysząc o ślubie Yildiz nie może skryć radości. Jej córka wyjdzie za bogatego mężczyznę. Martwi się jednak o losy drugiej córki. Wątpi, że Zeynep osiągnie w swoim życiu sukces.

"Zakazany owoc": odc. 20-23. Kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Zakazany owoc" oglądać możemy w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki o godzinie 17:15 na TVP2. Odcinek 20. dostępny będzie już w poniedziałek, 25 lipca. Serial dostępny jest również na platformie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Instagramie Świat Seriali.

***

Zobacz też:

Jesienna ramówka Polsatu: Sobotnie wieczory należeć będą do Dody!

"Na dobre i na złe": Mikołaj Roznerski wraca do serialu! Jak to możliwe?

"Przysięga": odc. 686-690. Narin i Meltem wiedzą o tym, że Kemal żyje

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | streszczenie odcinków | Telewizja Polska SA | TVP2 | VOD
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy