Zakazany owoc Yasak Elma
Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 1260
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Nadir upokorzył Halita. Czy Yildiz załagodzi całą sytuację?

W ostatnich odcinkach „Zakazanego owocu” Yigit rozwiódł się z Lilą, a Yildiz została przewodniczącą fundacji. Gorzej sytuacja ma się u Ender. Jest szantażowana przez Sahikę. Czy kobiecie uda się uwolnić od nowej partnerki Halita? Co wydarzy się w najnowszym odcinku?

"Zakazany owoc" jest jednym z najpopularniejszych tureckich seriali emitowanych w Telewizji Polskiej. Jego wciągająca fabuła wciąga, nakłaniając widzów do oglądania kolejnych epizodów. A co wydarzy się w najnowszym odcinku? Gdzie i kiedy będzie można go obejrzeć? Poznajmy fabułę serialu i streszczenie 180. odcinka "Zakazanego owocu".

"Zakazany owoc": o czym opowiada serial?

Serial opowiada o przygodach dwóch sióstr - Yildiz i Zeynep, które mieszkają w ubogiej dzielnicy Stambułu. Mają pewne marzenia, zupełnie skrajne od siebie. Yildiz dąży do sławy i bogactwa. Zeynep natomiast liczy na miłość i szczerość.

Reklama

W pewnym momencie życia udaje im się spełnić swoje marzenie. Obie poznają bogatych biznesmenów, przez których ich życie drastycznie się zmienia. Zeynep wyjeżdża z Turcji wraz z Alihanem. Yildiz natomiast ma mniej szczęścia w swojej relacji z Halitem. Mężczyzna znajduje kolejną kobietę - Sahikę. Na szczęście bohaterka znajduje oparcie w byłej żonie mężczyzny - Ender.

"Zakazany owoc": odc. 180. Streszczenie i opis odcinka

Leyla decyduje się zakończyć współpracę z Kayią. Nie chce już korzystać z jego usług prawniczych. Halit spóźnia się na zebranie fundacji. Wszystko przez Sahikę. Zastępuje go Nadir. W trakcie imprezy firmowej Ender ostrzega Yildiz o tym, że Leyla jest łowczynią bogatych mężczyzn.

Na tej samej imprezie Nadir doprowadził do skandalu w firmie. Wręczył Halitowi prezent - obraz kobiety łudząco przypominającej Yildiz. Po przyjęciu biznesmen pokłócił się z żoną. Okazało się, że kobieta wie, skąd Nadir zorganizował ten upominek. Lila jest zazdrosna o nowe znajome Yigita.

"Zakazany owoc": odc. 180. Kiedy i gdzie oglądać serial?

180. odcinek "Zakazanego owocu" pojawi się już w poniedziałek, 20 marca. Obejrzeć go będzie można na antenie TVP2 o godzinie 17:15. Po premierze wszystkie epizody udostępnione są na stronie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali

***

Zobacz też:

"Wspaniałe stulecie": Sekrety księcia Selima wychodzą na jaw

"Zakazany owoc": Plan Sahiki wchodzi w życie. Ender musi wykorzystać Yildiz

"Na dobre i na złe": Odcinek 877. Emocjonująca rozmowa. Julka spotka w szpitalu Amelię!

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy