Yasak Elma

Zakazany owoc

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 510
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Mustafa strzela do Emira

"Zakazany owoc" to popularny turecki serial, od czerwca tego roku emitowany na antenie TVP. Każdy odcinek gromadzi przed telewizorami wielu widzów, ciekawych, jaki los czeka głównych bohaterów. Przedstawiamy streszczenie najbliższych odcinków.

"Zakazany owoc" to lubiana telenowela turecka o tematyce obyczajowej. Jej akcja toczy się w Stambule. Serial jest popularny nie tylko w Polsce - obecnie ukazało się już 6 sezonów. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach? Przedstawiamy streszczenie.

"Zakazany owoc" - streszczenie odcinka 122

Ender odwiedza Mustafa. Mężczyzna ma dla niej nietypową propozycję - chce jej przedstawić cenne według niego informacje. Kobieta nie jest jednak zainteresowana. Ender również decyduje się na ważne wyznanie - zdradza Canerowi, że w przeszłości urodziła syna, którego oddała do adopcji. 

Reklama

Natomiast Zerrin postanawia zamieszkać z Zeynep i Alihanem.

"Zakazany owoc" - streszczenie odcinka 123

W tym odcinku serialu również pojawia się wiele szokujących wyznań. Zeynep i Yildiz dowiadują się, że mają różnych ojców. Na domiar tego Mustafa informuje Zeynep, że zamordował jej ojca. Siostry są w szoku i mają żal do matki, że wcześniej nie wyjawiła im tej tajemnicy. W przypływie emocji Yildiz policzkuje matkę.

Caner i Zehra zaczynają ze sobą flirtować.

"Zakazany owoc" - streszczenie odcinka 124

Caner i Zehra idą na randkę. Yigit wybiera się na pogrzeb przyrodniej matki i dowiaduje się prawdy o swojej przeszłości. Dochodzi do tragicznych wydarzenia - Mustafa strzela do Erima, a wszyscy upatrują w tym winę Yildiz.

"Zakazany owoc" - streszczenie odcinka 125

Po tym, jak Emir został postrzelony Kaya oddaje mu krew. Na szczęście jego operacja kończy się pomyślnie. Wina za całe zdarzenie niesłusznie spada na Yildiz. 

Tymczasem Yigit zbiera informacje o Ender. 

Serial "Zakazany owoc" emitowany jest na antenie TVP 2 o godzinie 17.15.

Czytaj również:

Święta bez "Last Christmas"? Niemożliwe!

Sara James znowu podbija serca widzów w USA

Legenda kina Jane Fonda kończy 85 lat 

Zobacz także: 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | Tureckie seriale | streszczenie odcinków

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama